Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aki a saját neméhez tartozót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a saját neméhez tartozót molesztál a legalább bi? Mit lehet ebben élvezni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
???
2018. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Mocskos köcsög.


Én huszonévesen jöttem rá hogy biszex vagyok, de még tizenéves koromban molesztáltak. Egyszer egy középkorú férfi ruhaboltban, egyszer pedig egy tőlem idősebb nagydarab srác gimiben. Az ilyen embereket meg kellene kínozni.

2018. máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki bárkit is molesztál az bűnöző,minden más lényegtelen.
2018. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a molesztálót, hogy ő mit élvez a molesztálásban! Akit molesztálnak, az semmit nem élvez belőle. És, ha rajtam múlna az összes molesztálóra rárohadna a műanyag lakat, függetlenül attól, hogy a saját, vagy az ellenkező nemmel csinálta.
2018. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Háát a mai világban a molesztálás kifejezést eléggé összezavarták!!

Ha valaki a másikhoz közeledni akar akár hogy is , és az a valaki bármi miatt ezt elutasítja akkor már rá is sütötték arra a bélyeget hogy molesztál.

Régen volt egy olyan amit flört-nek hívtak.Ez legtöbb esetben jó volt.(Persze ebben is volt félreértés:hogy nem is úgy gondoltam...). A mai világban meg a "Kő kóla" megy.

2018. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!