Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kizárt az hogy 40 evesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárt az hogy 40 evesen teljesen kezdőként találjak egy 20 év körüli srácot akivel kipróbálhatnám milyen az ha megdugnak, vagy leszopok valakit, illetve fordítva?

Figyelt kérdés
Mindíg őreg mókusok keresnek,azokkal meg nem szeretném, pláne nem elsőre.Egyszer volt egy Győri srác, akivel tök jókat dumcsiztunk , meg képet is küldtünk magunkról, de amint megtudta hány éves vagyok, eltünt. Ténnyleg ennyire öreg vahyok?lányokkal nem érzem úgy , hogy nehéz lenne ismerkednem a fiatal korosztályból sem.
2018. ápr. 27. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éves vagyok és szívesen szopnék/szopatnék akár 40 éveseket.
2018. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem jó a korodbeli másnak miért lenne az?
2018. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Háát,nem momdanám,hogy annyira öreg vagy, de fogalmazzunk úgy,hogy 20 körüliek nem a te korosztályod. Én pl.maximum egy nagyon-nagyon jóképű,rendkívül fitt 40-es pasira figyelnék fel,pl.mint Ben Affleck, a magyar átlag abszolút semmilyen szemponrból nem illik a 20-as korosztályhoz.De nem is értem miért ragaszkodsz a hozzádképes annyira fiatal,szinte kamasz srácokhoz. Egy 30-33-34 évesnél sokkal tönn esélyed van,jobban is megértenétek egymást,és azok még nem olyan leharcoltak mint a 40 felettiek(tudom,van kivétel,de a nagy átlag az).
2018. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én is majdnem negyven vagyok és szeretnék egy 20 körülit cumizni.

De szinte ez egy álom.

2018. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szívesen szopnék/szopatnék.Engem kifejezetten izgatnak idősebbek

22/f

2018. ápr. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
engem is izgat az idősebb korosztály.:) 20/F
2018. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is benne lennék 24F
2018. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!