Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy vegyem rá haverom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá haverom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet 23 éves illetve én 22 már vagy 6-7 éve ismerem az elején még akart barátnőt de aztán pár éve úgy vélekedik róla hogy nem kell neki nő. Prostikhoz szokott járni bár nem voltam ott egyiknél sem. Egyszer kétszer már felajánlotta hogy 2en dugjunk meg egy nőt. Én szívesen benne lettem volna de nem mertem bevallani. Elég érdekes felfogása van adja a törhetetlen büszke férfit. Viszont részegen már megrángattuk egymás szerszámát egyszer ami nekem tetszett neki nem tudom pontosan es akkor majdnem le is cumiztam. Szeretném néha ha mint 2 legjobb barát leápolgatnánk egymást felőlem ott is adhatja a büszke férfit hiszen benne lennék hogy megdugjon. Szerintetek kikhez is vonzódhat valójában? Benne lenne egy szexben vagy egy szexkapcsolatban? Hogy derítsem ki? Nem akarom tonkretenni a baratsagunkat sem es a leheto legnagyobb titokban akarom tartani. Mit gondoltok minderről?

Most tervezek egy olyan dolgot ,hogy 3masban egy nővel hisz annó már invitált ő maga is ilyenre aztán másnem iszogatunk előtte és a nő után mondjuk engem rak meg. Ez bejöhet?


2018. ápr. 17. 13:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Miket szeretnél kipróbálni vele?
2018. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én az #1essel értek egyet :D

Nekem is volt olyan, hogy így viccesen próbáltam adagolgatni, és volt, ahol bejött, meg volt, ahol elutasítás volt, de viccesen kihoztam magam a helyzetből. Pedig én lány vagyok, és ez lánnyal volt. Huu de megnéznélek titeket közben..:P

2018. jún. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnézném őket, pedig fiú vagyok :)
2018. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%

Ha valóban akarsztőlle valamit akkor ne utasitsd vissza a probálkozásait.

Pl: a méretes dildora azt kellet volna válaszolni, hogy a tiednek jobban örülnék.


Ráadásul úgy tűnik túljutottatok a bepiálvabaszunk részen.

Tehát mehet vele a nyilt duma,hogy te szívesen "játszanál" vele fiús dolgokat.

Esetleg mikózben ecseteled kózel huzodsz hozzá,és nadrágon keresztűl megsimogatod a farkát. A szemébe nézel és megcsokolod.

A csók után rámosolyogsz,fel álsz,kikapcsood az öved letolod a gatyát és az ágyra(vagy ami van ott)térdelsz bepucsitasz...és.

2018. jún. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nos a napokban elég erősen célozgattam rá hogy leszo.pnám meg kiverném neki de elég ingerülten válaszolt. Ebből nem lesz semmi :/
2018. júl. 3. 05:52
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

De bas-zki,ne ilye dirktbe nyomuljrá.

Hagyd hogy ő mozduljon,akkor adhatja a "büszke heterót" te meg lehetsz a megszerzett "csaj".


Részegen oldodnak a gátlások de józanul nem. Sokan félnek megnyilni még egy esetleges majdani dugipajtás előtt is.


Szóval ha faszképet küld akkor add alá a lovat,de küldj neki random istállót.


Vagy menjetek el ujra inni,és probálj vele hancurozni,aztán szopdle. Lehet úgy válalná:veled neked hogy tetszel neki.De a nyilvánosság előtt nem.

2018. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Büszke hetero meg megszerzett csaj. Háhá. Nem akarja a cibálást a haver.
2018. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Még mindig nem sikerült rávenni tesa?
2018. aug. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem adja könnyen magát
2018. aug. 22. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!