Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Láttatok e már leszbikus/meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok e már leszbikus/meleg párt a Mondoconon?

Figyelt kérdés

Párommal (mindketten lányok vagyunk) mennénk ki Mondoconra, de kicsit tartunk a véleményektől...

Nem néznének ott ki egy ilyen párt?..Szerintetek kapnánk a conon beszólást azért ha kézenfogva sétálnánk, néha egy egy puszival?...Vagy ez a közösség elfogadó?



2018. ápr. 16. 06:25
 1/7 anonim válasza:
70%
Ez a közösség eléggé elfogadja a lezbikusokat, főleg mert az animékben nagy divat a Yuri kategória.
2018. ápr. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Meg nem hiszem, hogy nem lehet kibírni puszi nélkül. Amúgy nem hiszem, hogy beszólnának. A csajokat amugyse nagyon érdekli, a pasik 90% meg feláll rá.. szóval semmi rossz nem történhet. 21/f meleg
2018. ápr. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én voltam néhány éve akkor nem igazán számított nagy dolognak ha két lány kézenfigva sétál, sok barát is csinál ilyet. Emellett láttam kint csókolózó lányokat akiket ugyan megnéztek de semmi extra. Lehet hogy most más a helyzet mert úgy hallottam csökkent az átlag életkor de engem tuti nem érdekelne mások véleménye (persze tudni kell hol a határ). 23/Bi/L
2018. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem aztán nem érdekel, ki kinek a kezét fogja, viszont az, amikor előttem smárolnak a párok az annyira irritáló. És tök mindegy, hogy hetero vagy homo párról van szó, de ez olyan intim, nem rám tartozik.


Ha kultúráltak és diszkrétek vagytok, nem hinném, hogy bárki beszólna vagy ilyenek.

2018. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Láttam.:D

Ha jó a cp-tek akkor pont hogy mindenki fotózkodni/ölelgetni fog titeket.

A conos közösség meg elég elfogadó és példának az én barátaimat/ismerőseimet tudom felhozni(akik járnak conra) hogy már mindegyik látott yaoit és elég elfogadóak(ha tudnák hogy leszbikusok vagytok azonnal odamennének barátkozni vagy ha félős hangulatban vannak kb fél óráig beszélnék velük arról hogy láttunk egy nem heteró párt...és milyen menő...).

Az én véleményem meg csak pozitív az ilyen párokról(meleg vagyok szóval nem nézek ki ilyenek miatt senkit:D).


Ha meg van kedved beszélhetünk a cp-edről(privátban).Érdekel ki leszel....:D

2018. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
#5, én komolyan nem értem, mért kell valakit kitűntetett figyelemben részesíteni, körbeugrálni, csak mert melegek. A pozitív diszkrimináció is diszkrimináció. Ha én leszbikus lennék, biztos nem örülnék annak, ha valakik azért jönnenek oda hozzám, azért akarnának velem barátkozni, mert meleg vagyok, és nem a személyem miatt.
2018. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Mivel a mondoconból második melegfelvonulást csináltak így nem leszel te sem kirívó, te homoszexuális. 😆
2018. dec. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!