Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, az alábbi két szerepjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az alábbi két szerepjátékból számotokra melyik lenne az izgalmasabb egy sráccal?

Figyelt kérdés
Ha az lenne a szerepjáték célja, hogy heteróból biszex vagy meleg srácot csináljatok belőle, vagy hogy meleg srác legyen, akit nektek kell felizgatni.

2018. ápr. 12. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Egyikse.
2018. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A masodik
2018. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Érthető😁
2018. ápr. 12. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Egyikse.
2018. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

heteroból biszex srácot. bár aki ilyet szeretne "játszani", az biszex alapból sztem!


21/L

2018. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

nem igazán tudom milyen szerepjáték lehet az olyan ahol egy heteróból teljesen meleg lesz.

Még el tudom képzelni, hogy nagyon nagyon elcsavarsz egy pasi fejét hosszú, több hetes előjátékkal, hogy rávedd, pl szopjon le valakit, de hogy meleget csinálj belőle... ezt csak egy meleg srác találhatta ki...

2018. ápr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hm, mindkettő jól hangzik, de akkor már inkább az első.
2018. ápr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!