Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most akkor meleg vagyok, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor meleg vagyok, vagy biszex, vagy szimplán csak fura?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy ma együtt voltam egy shemale-lel (hatalmas szilikon mellek, csinos, nőies alkat, formás segg, és persze farok), kölcsönös francia, plusz meg is dugtam. Élveztem, meg minden. Szóval akkor én ettől most meleg vagyok? Egy sima férfi nem izgat fel, és a sima beöltözős travik sem

2018. febr. 10. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon egyszerű:


Csak a férfiak érdekelnek? Ha igen, akkor meleg vagy.

Ha a nők is (nem a shemale-ek, hanem valódi nők farok nélkül pinával), akkor biszex.


Nem is gondoltad volna, mi?

2018. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Azért mert valaki nőnek érzi magát,közben meg farka van,az (ki kell,hogy ábrándítsalak)bizony férfi.

Ennek tudatában értelmezd az első válaszoló válaszát.

2018. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úton vagy a heterószexualitásból a biszex felé. Még ragaszkodsz a nőies formához, de a farok egyre inkább vonz.
2018. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem mindegy milyen kategóriába sorolnak mások. Tedd azt ami neked jó.
2018. febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

Biszexként engem taszítanak a shemalek.

Szerintem itt a lényeg a farok. Ha azt szereted szopni, nem vagy heteró.

2018. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha izgat a farok, meg a punci is, akkor biszex vagy. Egyelőre a farokhoz kell Neked a női test, de idővel eljutsz oda, hogy a férfiak farkát is vonzónak találod.
2018. febr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!