Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Hetero nővel mit lehet kezdeni?
Nincs anyakomplexusod.
Nagymama komplexusod van.
Keress mást semmi esélyed nincc egy 50 èves nőnél. Valószínüleg egy korabeli férfit keres vagy ha mégse hetero akkor is mit kezdjen egy 18 éves lánnyal? De nem is ismered nem vagy szerelmes belé, szóval találsz mást.
Megváltozni alapból nem érdemes senkiért, milyen kapvsolat az ahol nem önmagadért szeret a párod?
És a végén amit írtál...egy hetero nő a fiúkhoz vonzódik nem a fiúkhoz és a fiús lányokhoz.
Hülyeség ez az anya, meg nagymama komplexus. A leszbikus kategóriában nap, mint nap előkerül témaként, hogy sok nő és lány, a magánál 20-25-30 évvel idősebb nőkhöz vonzódik.
Én is, annak ellenére, hogy teljesen rendezett családi háttérből jövök, nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel, nagyszüleimmel.
Szóval hagyjuk a komplexusokat. Ez egy vonzalom, ami kortól független. Viszont elég nehéz helyzetben vagy...Magadon semmiképp ne változtass, felesleges. Biztos csinos vagy, de ha szerinted ő hetero, akkor tökmindegy, hogy hogy nézel ki.
Az egyik tanárod?
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!