Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg a legtöbb biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a legtöbb biszexuális édes hármasról álmodik és meg is valósítja?

Figyelt kérdés
Pl, keringenek hírek biszex párokról,akik oda vesznek egy harmadikat lakó(és szex)társnak.(Olcsó vagy ingyen lakásért.)Ti, hogy vagytok ezzel?Vagy csak fantázia?Mennyire gáz amúgy ilyenbe belemenni?(Én a bántalmazás és a kamera miatt félnék,de fantázia szinten nagyon izgat.)

2018. jan. 23. 20:29
 1/10 Gál Zoé ***** válasza:
73%
Igen, vannak ilyenek. Nekem felajánlotta, egy Németországban élő magyar házaspár Badoon, hogy lakhatok náluk, ha hajladó vagyok rendszeresen beszállni hozzájuk harmadiknak.
2018. jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Én biszex vagyok és teljesen kizárt hogy ebbe belemenjek. Van barátnőm 3 éve és semmivel nem kockáztatnám meg hogy elveszítsem. De nem is vágyok ilyenre, sose vágytam.

L/Bi

2018. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem beszélhetek az összes biszex nevében de én biztos nem vágyok ilyenre. Főleg mivel van barátnőm.

27/N

2018. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Én biszex vagyok, és a hátamon futkos a gondolattól a hideg. Ráadásul nem is úgy vettem észre, hogy maguk a biszexek akarják a 3mast, hanem hetero párok keresnek biszex nőt, hogy "feldobják a nemi életüket" ez meg valahogy nem hiányzik...
2018. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2%
Mindenki biszex aha persze. Mar Minden kategoriaban azt olvasni hogy en biszex vagyok. Ez valami divat? Vagy meno dolog? Uristen..
2018. jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy nem divat, mert elég sok bántás, kiközösítés, atrocitás éri emiatt az embereket pedig önmagunkban is elég nehéz ezt elfogadni. Plusz nem tudom te hogy vagy fele de én csak úgy divatból nem tudnák lefeküdni valakivel.
2018. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Hozzánk már több mint 5 éve feljár egy közös ismerősünk és ez mindenkinek jó.Neki elég a mi társaságunk,nekünk az övé.
2018. jan. 24. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire gyakori, de amennyire én látom biszexuálisok/leszbikusok/homoszexuálisok sem élnek másként nemi életet mint a heteroszexuálisok. Ott is van aki gerjed a hármasra és ott is van aki nem, ahogy a tökfőzeléket sem szereti mindenki úgy a hármas sem való mindenkinek. Ott is van aki gyakran váltogatja a partnereit vagy egyszerre több partnert tart és van aki nem. Mi hetero párként csináltuk már többször hármasban, és szerintem még fogjuk is, de szerintem arra, hogy erre alkalmanként partnert találjon valaki megvannak a megfelelő csatornák. Együtt lakni, az egy teljesen másik szint, nekem nem férne bele. Két-három havonta jó egy ilyenben részt venni, de ennyi.
2018. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 A biszexualitás messze nem olyan ritka dolog, mint a homoszexualitás, szóval ja, mi mindenhol ott vagyunk.

Vigyázz, lehet most is a közeledben van egy. Egy hetero ismerősödben sem bízhatsz meg manapság.

2018. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biszex vagyok, volt részem hármasban is, de ezért egy lakótársat "tartani"? Akkor már inkább a monogámia.
2018. jan. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!