Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero kapcsolatban élő bi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero kapcsolatban élő bi, ha vágyik az orálra férfival titokban ki próbálja?

Figyelt kérdés

2018. jan. 14. 18:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

#10 te miről beszélsz?

Nem kell választani, ha biszex vagy nyugodtan kiélheted magad mindkét nemmel. Csak ne kapcsolatban , titokban , a partnered tudta és engedélye nélkül próbáld ki a másik nemmel. Hanem előtte, utána ˙(ha esteleg olyan nyitott párod van akinek ez oké és megegyeztek benne akkor alatta, az már a ti dolgotok)

Ergo ne csald meg a párodat! Ez olyan nagy kérés? Hogy ne csald már meg a szerencsétlen párodat? Mert ha erre nem vagy képes az igen, rohadt gerinctelen dolog. És magyarázhatod hogy de te biszex vagy és blablabla... én is biszex vagyok még se csalnák meg senkit.

És igen, hogyha kiderülne a barátomról, aki a világot jelenti számomra, hogy titokban csalna valaki mással, tökmindegy hogy pontosan mit csinálna, és kivel, egy világ dölne össze bennem, megszakadna a szívem és rohadtul megalázva érezném magam.

2018. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%

Nekem úgy tűnik hogy 18+ forumon tizenévesek teszik fel a kérdéseket és alig több tojáshélyas tapasztalt épp felnőttek osztják nekik a jót.

De én évekről beszélek hosszú,rohadt hosszú évekről házasságban "Hetero kapcsolatban": 10 , 20 , 30, és több évekről,az általános megítélésről.Persze ez sokakat nem érdekel.

2018. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
45 F vagyok
2018. jan. 17. 17:14
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van nem érdekel, hogy 1 hetes kapcsolatról vagy 40 évesről van szó akkor is ugyanaz a véleményem a hűtlenségről.

De ha ez ennyire rendben van akkor miért kell titokban? Akkor mond el nyugodta a feleségednek, ha ez így etikus és normális akkor biztos megértené.

Azt se igazán értem, a biszexualitás mióta mentség a megcsalásra? Az ilyen biszexuális férfiak, akik pasival csalják a partnerüket mit szólnának amúgy ha a nő is csalná őket más férfival? Szerintem egy szavuk nem lehetne.

Lehet hogy még csak 28 éves vagyok, de akkor is 6 éve hűséges vagyok a barátomhoz. Igen az nem 30 év, de tudom magamról hogy 30 év múlva se fogom csalni. Pedig jobban vonzódok a nőkhöz mit a férfiakhoz. Ha valami miatt másra vágynék, akkor inkább szakítok vele minthogy a szemébe nézzek azután hogy mással henteregtem. De amibe teljesen biztos vagyok hogyha titokban csalnám a szerelmem, nem mentegetném magam utána gyáva módra, hogy én nem csináltam semmi rosszat hanem rohadtul bűntudatom lenne.

2018. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
14-es válaszolóval értek egyet. És nem mondanám magam épp hogy csak felnőttnek lassan 50 évesen. Csak van gerincem.
2018. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Bocsánatot kell kérnem , nem akarok meggyőzni itt senkit.

Örülök hogy ilyen sok becsületes gerinces ember létezik.

Itt feltett kérdésre úgy gondolom sokan vérmérsékletük szerint válaszolnak.De ha a világ olyan tökéletes lenne akkor ez a kérdés sem lenne.

2018. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!