Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak lazán megismerni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak lazán megismerni egy másik srácot?

Figyelt kérdés

Olvastam itt valaki írta, hogy kirpóbálna dolgokat másik sráccal. Le is lett oltva, miszerint ez nem úgy megy, hogy ismerkednek, hanem egyből az eksön.


Kár, én úgy próbálnék ki dolgokat, hogy kicsit azért ismerkedünk, haverkodunk, és csak úgy. De nekem unszimpatikis ez a gyors nyomulás. Szerintem legyen egy jó élmény, ha meg nem, akkor legalább megnéztük. Van olyan, aki fokozatosan ment bele dolgokba, számára szimpi sráccal? 25F


2017. okt. 22. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Nálam nem is menne, hogy rögtön a közepébe. Nekem fontos, hogy megismerjem a másikat, kapjak róla egy kis képet. Szóval szerintem megéri kicsit lassítani a tempon, annál jobb lesz utána, kiderül hogy tényleg megvan-e a szimpátia. 28/F
2017. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, hogy kinek mi a jó. Én is gyorsan ismerkedem, de én tudom mit akarok, nem csak kísérletezgetek pl. De abszolút nem hülyeség lassan ismerkedni se, csak sokan túl türelmetlenek ehhez, nem éri meg az energiabefektetést, stb. De ha te úgy érzed, hogy neked ez a megfelelő út, akkor van választásod, küldd el a nyomulókat és ismerkedj csak lazán! ;)
2017. okt. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpi vagy, benne lennék egy ilyenben. :)
2017. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is benne lennék!
2017. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen is, olyan is. Én tudok türelmesen várni, de ha arról van szó, gyors is tudok lenni.
2017. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,van! :)
2017. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!