Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Akinek valamilyen fétise van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek valamilyen fétise van, gondolt már arra, hogy készítsen egy fétis videót?

Figyelt kérdés
Pl. olyan fétisem van, hogy valami finomságot (mézet vagy tejszínhabot) teszünk valakire és lenyaljuk róla. Lehet ilyen videókat látni Youtubeon, csak itt nálunk még nem terjedt el :/

2017. szept. 12. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, gondoltam már erre, hiszen ami nekem bejön, ahhoz a videót én tudnám a legjobban megrendezni. Csak persze vállalkozó szellemű alanyok kellenének hozzá. :D

Nem tudom, direkt tetted-e a biszexualitás kategóriába, a kérdésed nem csak ebben a kategóriában értelmezhető.

Szóval igen, videóznék csajokat, akik pont azzal szórakoznak, amit én nézni szeretek. :D (Férfi)

2017. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csináltam is már ilyet, de nem publikus :) Meggazdagodni ebből nem akarok, meg nem is lehet.
2017. szept. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. ja, úgy érted, olyan célból videózni, hogy feltenni a netre? Ha vannak alanyok hozzá és önmagában nincs is szexualitás a dologban, és valami fizetős oldalra tenni fel, lehet, még hasznot is hozna. :D
2017. szept. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!