Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol lehet találni olyan 20-as...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni olyan 20-as 30-as bi srácot, akinek az érdeklődését lefedi egy másik férfival közös sportedzés, (+ esetleg csikizés, szadizás)?

Figyelt kérdés
de igazi szexet másik férfival nem akar?
2017. szept. 2. 14:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem duglak meg, de mutasd a tested, amit simogathatok.
2017. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

megnyugtatlak, hogy aki engem meg akarna dugni, az vagy börtönben kötne ki vagy a temetőben. ;)

bizonyára fogsz olyat találni, akinek a simogatás a fő profilja, és a képküldés. Nekem nem, ahogy kérni sem kérnék senkitől, mivel nem érdekel a haverjaim teste, csak az egyénisége

Én csak egy olyan havert szeretnék, akivel nem kell eljátszanom, hogy odavagyok a nőkért. Ennyi. Ha többet olvastál ki a kérdésemből, az csak a te fantáziád volt

sok szerencsét! :)

2017. szept. 2. 17:36
 13/16 anonim ***** válasza:
Jólvan. Gyúrsz? Pesti vagy?
2017. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

De miért általánosítasz ?

"A melegek csak szexelni akarnak."

Azért mert ezen a hulladék oldalon ezt tapasztalod?

Ja értem igen akkor valószínűleg a maradék meleg a bolygón is mind ilyen világos.

2017. szept. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem fogsz ilyen embert találni,illetve kevés rá az esély.Pláne nem a biszexuálisok között.Mivel a biszexek túlnyomó része inkább a nőkhöz vonzódik romantikus szinten,ergó cikizés,simogatás ez már egy bensőségesebb dolog,ők éppen inkább szexelni szeretnének veled.A másik oldal akik meg komolyabbat is eltudnak képzelni idővel többet akarnak majd.Tehát aki csak szexelne neki ez kevés vagy felesleges aki meg nyitottabb másra is az meg idővel úgy is többet akar majd.
2017. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Aszexualitás nem létezik. Ha nem áll fel a farkad, el kell menni orvoshoz, mert beteg vagy. Akár nőre, akár hapsira de fel kell hogy álljon. Tehát aszex nem lehet senki.
2017. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!