Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Justin Bieber biszex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Justin Bieber biszex?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy nem meleg szoval akik nem szeretik kimeljenek legyszi az ilyen "fu az egy gyoker b..zi" mert nem az es az se lenne tragedia. Komoly valaszokat legyszi!

2017. júl. 21. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal kavart egy TS Vaniity nevű transzszexuálissal akinek még meg van a lábaközött, szóval sanszos hogy biszex. Mellesleg azzal a "csajjal" én is dugnék.:-)
2017. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább meleg.
2017. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%
Bieber egy kis peecha. Abból férfi sose lesz.
2017. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem erdekel emberileg szimpatikus vagy nem... az erdekel amit kerdeztem...

#1 koszonom! 💚

2017. júl. 21. 17:43
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem kő keményen meleg. Csak a női kapcsolatokkal próbàlja leplezni màssàgàt.

És nem azért irtam mert nem birom, hanem mert igy làtom

2017. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
A Gomezes kapcsolata elég kirakatnak tűnt, szóval van rá esély.Még arra is ,hogy meleg. De az ilyesmit a tinilány bugyikat nedvesítő sztároknál kőkeményen titkolják, különben lőttek az üzletnek, ami pedig jól fut most is még.
2017. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Miből gondolod hogy biszex? Csak mert én is hallgatom és kedvelem a zenéit, Gomez óta úgy tudom kavart más lámyokkal is, de ilyet még nem hallottam, hogy férfival is lett volna valami. Jó a sok idióta persze mondogatja rá, hogy meleg, de ez nem jelent semmit.
2017. júl. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!