Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti ezt mennyire találjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt mennyire találjátok vonzónak és mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy olyan lány aki szűz és a nemi identitásában is bizonytalan. Talán biszex. Sosem volt még kapcsolatban, viszont bevállalós, (ha először csinál valamit szégyenlős) jól bírja a fájdalmat és a szokatlan dolgokat, sátánista (és elvont beállítottságú). Mégis szende szűzlány a külvilág szerint és igazából tényleg az is csak hát...fura.

2017. jún. 8. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Érdekes lehetne megismerni... de komoly kapcsolatra egyenlőre alkalmatlan :D.
2017. jún. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nemrég én is ilyesmi csajszi voltam :)
2017. jún. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én ismertem olyat aki meg volt róla győződve hogy megszállta egy démon, ha valami gonosz dolgot csinált, azt mondta nem ö volt hanem a démon. Emiatt nem is volt szégyenérzete, nem lehetett vele továbblépni.
2017. jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, mit lehetne/kellene vonzónak talàlni a leirtakban. Lehet valami elkerülte a figyelmem....

De a sàtànizmus mit takar az adott lànynàl?

2017. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak annyit hogy érdekli és tud ezt azt a témáról. Amúgy miért alkalmatlan hosszú távra?
2017. jún. 8. 17:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert pl. "nemi identitásában is bizonytalan"; "Sosem volt még kapcsolatban, viszont bevállalós"; "elvont beállítottságú".
2017. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Érdekesen hangzik, szívesen megismerném. Érdeklődve várnám, hogy eszmét cseréljünk a sátánizmusról. Sajnos sokan gondolják azt, hogy tudnak valamit róla, aztán meg mégsem..
2017. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Imádnék egy ilyen lányt. Bár a normálistól eltérően kicsit hosszasabb lehet a "betörése", annak elérése hogy megnyíljon előtte minden téren, de a végeredményt össze sem lehetne hasonlítani egy hétköznapi lánnyal :)
2017. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha attól függetlenül hogy elsőre szégyenlős,de nyitott és komolyan akar szintet is lépni,nem csak akörül topog és huszadjára is visszautasítana...hanem tényleg bevállal dolgokat-lépéseket,és meg tud kicsit bízni legalább a pasiban,az esetben kifejezetten vonzó "bevezetni" egy ilyen lányt,de ha ez nincs meg akkor értelmetlen türelemjáték csupán
2017. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hú,még az én érdeklődésemet is felkeltetted,pedig lány vagyok :)
2017. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!