Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan lehet ebben a boldogtal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ebben a boldogtalanságba belenyugodni? Biszex vagyok, eddig (29 év) leginkább pasikkal éreztem jol magam de összeférhetetlen az életemmel, nem lehetek öszinte!

Figyelt kérdés
annyi szeretett embert bántok ezzel hogy inkább egyedül maradok, tudtok valami túlélő praktikát ?tudom hogy magam kell nézzem,aki nem fogad így el az nem is szeret stb,tudom!de mégis képtelen vagyok hátrahagyni mindent mindenkit és már bízni sem tudok,úgy érzem egészségtelen állapotba kerültem.
2017. ápr. 6. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljes életet akarsz nem folythatod el magadban!
2017. ápr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban. Én is így élem az életem.
2017. ápr. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kovpet ***** válasza:
100%

"annyi szeretett embert bántok ezzel hogy inkább egyedül maradok"


Kiket bántasz ezzel és pontosan hogyan is?

2017. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy a lényeg, h Te boldog legyél.aki szeret,hidd el h elfogja fogadni!! Tudom h nem konnyu , de egy életed van, és ezt eld ugy,ahogy Te szeretned!!
2017. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!