Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Izgat ha valakinek nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgat ha valakinek nagyon szőrös a farka körül, ennek a fétisnek van valami neve?

Figyelt kérdés
23 éves biszex fiú vagyok és már kiskoromtól ez izgat a legjobban. Nem a trimmeltről beszélek hanem a természetesen meghagyott szőrzetről, képet is tudok küldeni privátban, hogy mire is gondolok valójában.

2017. febr. 4. 13:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Manapság elvárt, hogy borotvált farkad legyen. Nos nekem nem az. Csak kicsit megigazítom, hogy ne legyen igénytelen, de mindenki akivel voltam eddig oda volt, hogy milyen jó, hogy szőrös. Szóval nem ritka. Mondhatni igény van rá, mert mindenki borotválja, így ritkaság, ha szőrös.
2017. febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem csak körülötte szokott az lenni, hanem a farkamon is. Kicsit zavar, mert nem hiszem hogy ennek ilyennek kéne lennie :D

19F

2017. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
én is a dús szörzetért vagyok oda
2017. okt. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljünk még róla. :) Képeeetttt
2018. dec. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!