Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért lehet az, hogy magában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy magában a férfiak nem vonzanak de a szex velük igen?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok és azt vettem észre magamon, hogy érdekel a szex egy férfival. Maga a testiség része, minden kivéve a csókolózás. Nem fordulok utánuk utcán, nem nézem meg, hogy milyen helyes.

De hónapok óta azon kattog a fejem, hogy milyen lehet a passzív szerepben és aktívban is lenni miközben aktív szexuális életem van lányokkal.

Mit éreznék, miben tér el a heteró szextől.



#meleg. szex
2017. jan. 5. 23:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

# 10

"Bi sek":DD

Egyébként nem feltétlen igaz. Sok bi fiút ismerek, akik érzelmileg is vonzódnak a férfiakhoz, olyat is ismerek, aki férfiakkal jár, korábban meg nővel volt kapcsolatban. Szerintem sokuk van így, csak próbálják leplezni, nyilván nem akarnak az ilyenek férfiakkal érzelmesebb kapcsolatot kialakítani, mert az nagyon cikinek számítana. Inkább kussban titokban a szex erejéig élik ki az azonos nem gyönyöreit. Ezt csak letagadják, hogy férfiak iránt nem tudnak érzelmeket táplálni, mert az olyan b*zis lenne. Igazából kötődést érezhetsz akárki iránt a szerelmedtől át a legjobb barátodig nemtől függetlenül. De sok bi ezt nem meri beismerni és talán soha nem is fogja.

2017. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Érdekesek a kommentek és hasznosak is.

Nem tudom, hogy mi legyen, kipróbáljam e valakivel. Így belegondolva egészen rémisztő számomra ez a kvázi második szüzességem elvesztése.

2017. jan. 8. 14:30
 13/15 Someone Alone ***** válasza:
100%

Az már biztos, hogy biszex vagy.

Ha kipróbálod, ha nem.


10-es.....

Ne általánosíts.

2017. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nagyon úgy néz ki, hogy találnom kell majd valakit, akivel megtapasztalhatom, hogy milyen.

Inkább most mintsem 50 évesen családosan...gondolom.

2017. jan. 8. 18:02
 15/15 Someone Alone ***** válasza:
100%

Nem. Nem kell.

Ha akarsz, keresel.

De ne erőltesd magadra most azért, mert később esetleg rossz helyzetet szülne.

Tehät csak akkor, ha tényleg érdekel.

2017. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!