Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon is heterónak gondoltam magamat (volt sok barátnőm) de nem rég láttam pár transgender lányt akik nagyon nőiesek voltak ( nem tudnam volna megmondani hogy nem azok ) és felizgat az, hogy farkuk van.

Pedig kicsit sem vonzódom a férfiakhoz!!!

Mégis mostanában azon gondolkozok hogy milyen jó lenne leszopni egy sexy transgendert és eljutottam odáig hogy ki is akarom próbálni, akár még azt is hogy análisan kielégitsen.

Pedig férfias vagyok és nagyon erősen vonzódom a lányokhoz és a fiúkhoz egyátalán nem.

18 F



2017. jan. 3. 23:53
 1/2 anonim válasza:
100%
En biszex vagyok , nem hiszem hogy te is az lennel. Ha majd kezdesz vonzodni a pasik irant akkor elgondolkozhatsz ezen de addig legyel biztos abban hogy nem vagy az. Csak a gondolat izgat teged hogy olyat tegyel amit kevesen tesznek meg ;)
2017. jan. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező hasonló érzet nekem is,kicsit a transzik jobban érdekelnek de lehet lejjebb adom és egy szőrtelen sráccal kipróbálom. Kipróbálnám hogy milyen mikor én szopok vagy engem dugnak és érezni akarom milyen lánynak lenni :) bár érdekel az is amikor engem rendez le egy srác vagy transzi,tudja mi kell a szerszámnak.meg izgat az is mikor a kardozás van szerintem már attól elélveznék ha a szerszámom egy másik szerszámhoz csapódik. 20/F
2017. jan. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!