Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pasik, ki próbáélná ki hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ki próbáélná ki hogy milyen egy hétig csajnak lenni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 09:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

naná, tuti mindent kipróbálnék! A legtutibb az lenne ha a párom meg pasivá változna, akkor az nem lenne annyira gáz :)


Az egyetlen amitől félek az a pasik nyomulása lenne, már sajnos megesett, hogy meleg pasik eléggé rám nyomultak, mert eléggé nyitott vagyok mindenki felé és nem zavart, hogy melegek, de ezt annak vették, hogy akarok tőlük valamit és elég gáz ez az érzés, mikor nem akarnak lekopni, hiába mondod nekik finoman. Már olyan is volt, hogy a pasit erőszakkal el kellett löknöm magamtól, mert le szeretett volna szopni...


Erre a párom csak annyit mondott: "Welcome to my world"

2017. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
Simán! Szétb.sz.tn.m magam minden nap, minden órában!
2017. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

# 12

Ezt férfiként is meg tudod tenni ^^

2017. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Kivancsi vagyok milyen leszopni valakit :D
2017. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
85%

Húha!

Így is szeretem ha combfixben, tangában furulyázhatok... hát még ha lányként csinálhatnám! :)

2017. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
17 f igen :D fiatalbb fiuk irjatok :D
2017. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 zolo ***** válasza:
100%
Kinek mit jelent a nőként élni? Nőnek kinézni vagy női munkát csinálni esetleg nőként szexelni? Mindent kilehet próbálni. Lehet a párod örülne is neki ha egy hétig te vezetnéd a háztartást és finom kajával várnád.
2017. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
én simán
2017. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!