Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miert van hogy biszex lannyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van hogy biszex lannyal szeretnek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Teljesen heteroszexualis srac vagyok, es fogalmam sincs miert egy biszex lannyal ismerkednek.


Ez miert lehet? Nekem fogalmam sincs, ez csak egy erzes ami nem tudom honnan jon.


Baj lenne velem?


18F



2016. dec. 2. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Sokan vannak ezzel így!
2016. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Nincs baj veled. Sok pasi szeretne biszex baràtnőt.
2016. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
mert tipikus hetero fa.zfej vagy, aki hármasozni akar
2016. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Te pedig tipikus idiota aki nem tudja mit jelent az ismerkedni szo :)

Amugy aszex vagyok, szoval ez elegge melle ment :D

2016. dec. 2. 23:41
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

A kerdesben heteronak mondod magad ez szep ongol. De legalabb megprobaltad menteni.

Az ismerkedni jelentesevel es ahogy sokszor azt a hetero ferfiak definialjak akarcsak a baratkoznit - mert sok esetben a valosagtol egeszen elrugaszkodott elkepzeleseik vannak - pedig tokeletesen tisztaban vagyok, koszonom szepen.

2016. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Homo aszex es heteto aszex is van (:
2016. dec. 4. 04:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!