Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az hogy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nagyon izgatnak a meztelen férfiak, farkuk meg minden, ki is szoktam verni rájuk de mikor elmegyek utána már egyáltalán nem kivánok férfit, ha nőkre verem ki akkor őket még élvezés után is?

Figyelt kérdés
Felizgult állapotban a férfiak is nagyon izgatnak és gondolok is rá hogy milyen lehet férfival
2016. nov. 12. 01:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert van benned egy enyhe biszex hajlam :)
2016. nov. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert sexuálisan izgat, viszont étzelmileg nem.
2016. nov. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugxan ugy vagyok mint te... 18f
2016. nov. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert tudod, hogy ezt mások nem fogadnák el. Hiába jó addig amit csinálsz, tudod hogy ez társadalmilag nem elfogadott. Szeritem ez miatt lehet.. 24f
2016. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok vele. Egy srácból csak a teste érdekel, nyaktól lefelé... Emiatt úgy éltem meg ezeket a vágyaimat, hogy vagy glory hole szoptam le srácot, vagy pedig olyan sráccal voltam, aki maszkot vett és úgy szórakozott el velem, hogy egyáltalán nem láttam az arcát - nem ismerném meg pl. ha a buszon mellettem állna. Elég izgató érzés :)


F/30

2016. nov. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy cipőben járunk akkor:D Én is így vagyok egy ideje.

19F

2016. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te is biszex vagy? :)
2016. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat olvastam volna. Lehet jól kijönnénk.
2016. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!