Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ő már nem akar semmit, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő már nem akar semmit, vagy csak idő kéne neki?

Figyelt kérdés

Beszelgettem, ismerkedtem egy fiuval. Messze lakott igy kb 1-2 honapig csak facebookon beszelgettunk. Megbeszeltuk ameddig nem koltozik budapestre addig nincs nyalazas semmi ilyesmi. Oke 1-2 honapig beszelgettunk, kitartott a beszeletes nem hagytuk abba. O biszexualis. Itt van budapesten mar nem akar tolem semmit, baratkent akar ram tekinteni. Talalkoztunk egyszer akkor mar bejottem neki stb meha ugy is beszelgettunk mintha egyutt lennenk. Tali utan mondta is hogy bejottem neki stb.. Aztan megint fordult minden es nem akart semmit, nem akar kapcsolatot legyunk baratok..miert csinalja ezt? Meggondolta magat vagy mi? 1-2 honapot a kukaba dobna? Vagy biszexualiskent instabil az erzesei es nem tudja mit es kit akar?

Gondolkoztam hogy ilyen emberrel nem erdemes idot huzni, sose fogja tudni eldonteni mit akar es engem is lelkileg tonkre tesz mert en akarom ot... Az ilyen fiuk (fiatal korosztaly) nem tudja valoban mit akar? Hagyjam beken, csak tonkre tenne? Aki hasonloan erez hogy gyakran meggondolja magat, bizonytalan egy emberben, hogy mit akar epp melyik nemet az elmeselhetne hogy nala ez milyen, vagy hogy mukodik.. Megakarom erteni az ilyen embereket...Ezelott is volt egy ilyen fiu aki nem akart semmit de vagy 7-8x talalkoztunk es utana mondta hogy nem tud kapcsolatba lenni, es ra 1 honapra miutan abba hagytuk a beszelgetest osszejott valakivel.

Miert?:(



2016. szept. 7. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem biztos a dologban vagy egyszerűen megijedt amikor már esetleg lett volna valami.
2016. szept. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
te hány éves vagy?
2016. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 fiatalok vagyunk:) Azert irtam hogy lehet benne meg ez gyerekkent jatszodik le es nem tud eretten es helyesen gondolkozni :(
2016. szept. 7. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!