Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Valaki biszex/meleg fiú, srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki biszex/meleg fiú, srác körülírná, hogy pontosabban milyen ézrés orális szexben részesíteni egy másik ffit?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, egy ideje bi-kíváncsi, és mint sokakat, engem is izgat a gondolat, hogy a számba vegyem egy másik férfi péniszét..

2016. aug. 24. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudom, de mar par eve nagyon izgat a dolog, csak felek megtenni az elso lepest. De biztos nagyon jo lehet :D
2016. aug. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó!


De mit vársz? Hogyan írjuk le ezt? Az érzést érezni kell, nem lehet leírni. Ás mindenkinek más és minden farok is más.

2016. aug. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az aktív oldalát próbálnám ki.

Szintén évek óta tervezem :D

22/F

2016. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Ha szép farkad van, szívesen leszoplak!

2016. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki nagyon fel akar ajánlkozni, akkor írjon, Kecskemét-Szeged vonalon vagyok :)
2016. aug. 25. 15:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

igazából leírhatatlan, de megpróbálom neked.. :)

Mikor már úgy kapod be hogy áll akkor valami nagyon meleget érzel a szádba és ahogy húzgatod neki közbe, nyalod a makkját majd végig az egész farkát érzed hogy mennyire éélvezi, az elég jó érzés. majd mikor már annyira felizgattad hogy remeg és nyögdényel kezded érezni hogy egyre melegebba a farka és lüktet, már élvezni akar.. Ilyenkor én még kicsit szoktam húzni, meg-meg állva élvezés előtt, majd kicsit gyorsítok és amikor eldurran, érzed hogy az egész teste remeg majd valami forrót a szádba és áhh az fantasztikus, közbe pedig tudod hogy milyen jó is csináltál neki

2016. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

fizikailag:

vedd a szádba az ujjad és szopd.elélvezi nem fogsz de kb.: ugyanaz egy bőrbevonatu rúd.esetleg markolszd egésznap a farkad akkor a faszszagu lesz,teljsebbé teszi az élményt.

lelkileg:örülsz hogy boldoggá teszel valakit.

2017. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!