Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi és leszbikhez szólna a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi és leszbikhez szólna a kérdésem smároltam egy lánnyal egy bulin amikor részeg voltam pontosabban ő smárolt le és valahogy élveztem most akkor bi lennék vagy csak a kívácsiság hajt?

Figyelt kérdés

az a történet h egy házi buliban volt egyik barátnőmnek egy barátnője aki a buliban szemezgetett velem de semmi több aztán kicsit leittam magam rosszul lettem és leültem az egyik szobába és amikor már egy ideje próbáltam relaxálni ez a szemezgetős csaj bejött h megnézze h vagyok leült mellém dumcsiztunk kicsit mindig közelebb jött egy kicsit és aztán egyszer csak lesmárolt elöször meglepődtem de aztán olyan jó volt sokáig csókolóztunk aztán volt egy kis tapi és aztán meg ujjazott, és nagyon de nagyon élveztem ugy h el is mentem a buli óta ne mis beszéltem a lánnyal...

most akkor bi lennék mert alapból a fiúkhoz vonzódom ?


de ez annyira jó volt h gondolkozom h lehet még egyszer vagy tobbször is lennék lánnyal ...



2016. aug. 12. 16:46
 1/6 A kérdező kommentje:
19/L
2016. aug. 12. 16:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A bi hajlam megvan benned.
2016. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Nos, szerintem bi vagy :D

Tudod ez érdekes, mert az egyik barátnőm (aki mellesleg bejön nekem, de nem volt még köztünk semmi sajnos) szóval vele pár éve nagyon hasonló szitu volt. Ennyit tudok, hogy lerészegedett és aztán egy csaj megujjazta. Viszont! A barátnőmmel sosem beszéltük át mélyebben ezt a dolgot, hogy élvezte-e, jó volt-e, elment-e stb.

Az eset után ő már nem vágyott arra, hogy ismét lánnyal legyen. Ezzel azt akarom mondani, hogy szerintem a barátnőmben ez az eset megerősítette azt, hogy nem vonzza a leszbi szex.

Szerintem benned pont azt erősítette meg, hogy vágysz a lányokra is.

És arra gondoltál már esetleg, hogy újra felkeresed a lányt és elmondod neki, hogy nagyon élvezted azt az estét? Talán örűlne is neki. :)

Szintén 19/L :D

2016. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Mi ezen a meglepő?? Minden nőben megvan a bi hajlam.
2016. aug. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem is bi vagy ! ugyan egy hetero lány ha nincs benne semmi féle hajlam akkor nem vonzódik! és amúgy én is bi vagyok en kb ilyen szituba voltam mikor rá jottem hogy nem csak a Fiúk érdekelnek :) úgy hogy ha tetszett azt javaslom keresd meg a lányt! sok sikert! :)
2016. aug. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bi vagy.:)
2016. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!