Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk ti beérnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk ti beérnétek azzal ha egy srác kielégítene szájjal és nem kérne viszonzást? 19/f

Figyelt kérdés
Sokan miért nem érik be azzal ha én csak egyoldalúan szeretném ezt csinálni?Miért kell erőszakoskodni?

2016. aug. 7. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én simán beérném,tehát vannak olyan fiúk,akik beérik legalább egy :D
2016. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Hát mert mondjuk lelkileg normális emberek, nem csak állatok, akiknek bűntudatuk van és kihasználásnak érzik? Szeretnek ők is élvezetet okozni? Vagy nem értik neked mi a jó ebben? Esetleg ők is élvezik csinálni?

De nyugi szerintem van elég kaos, önző vadbarom aki tökéletesen megelégszik azzal, hogy használhat mint egy tárgyat. xD

2016. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De én egyáltalán nem érzem hogy ezzel kihasználnának.Nem várom el hogy viszonozzák.Igen, elég sokan vannak akik azért szeretnék viszonozni mert őket is izgatja ez.

Tudom hogy sok kanos fiú van.De akkor miért nem találok ilyet?Aki csak kihasználna ilyen téren.

2016. aug. 7. 21:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kérés, akkor én beérném.
2016. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha Pesti vagy irj,és engem szophatsz .)
2016. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Én pont ilyen vagyok. Aktív vagyok, nem csinálok semmit fiúval. Engem csak az vonz, ha engem kielégít
2016. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
beérném de nem hosszú távon,mert én is szeretek szopni,meg dugni,stb...
2016. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én beerném vele.

22 éves aktív fiú vagyok.

Ha gondolod írj.

2016. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is beérném azzal, hogy leszopok egy srácot, ha szeretnéd kipróbálni velem, írj! 22/F
2016. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!