Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha öcsémmel egyszerre verném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha öcsémmel egyszerre verném ki az biszexualitás lenne?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
ha egymásnak, az inkább.
2016. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed! Had tanuljon az öcskös!
2016. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én uncsitesómmal vertem ki annak idején, ő heteró, én meleg lettem, ha átlagot vonunk kettőnkre, akkor biszexek vagyunk :D 26/f
2016. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem ugyanabban a helyiségben vagytok és senki nem tudja, mit csinál a másik, akkor csak véletlen egybeesés.


Ha egy helyiségben vagytok, akkor az melegség és családon belüli szex.

2016. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4 es ,ö-ö .

Olvass egy kis szexológiát mielőtt butaságot írsz .

1 jó masztizás lenne ,és semmi egyéb .Nem ezen múlik kinek milyen a szexuális vonzalma ,érdeklődése .

2016. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%
Ha két férfi együtt farkat ver, az búzulás.
2016. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem. De itt inkább azon van a hangsúly, hogy miért épp az öcséddel.

Vonzódsz hozzá? :O

2016. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az a lényeg abban áll, hogy ez csak egy közös verés, egy szobában mert nincs jobb? Vagy az hogy azért vered vele mert nézed azt is amit ő csinál és esetleg felizgat. Vagy ügyet sem vetsz rá hogy ott veri meletted ?
2016. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a koleszban masztiztunk hárman együtt a saját ágyunkban,mégsem lett biszex egyikünk sem.
2016. aug. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát igazából, már láttuk egymásnak állva is sokszor egy szobába vagyunk, össze is mértük már és beszéltük hogy akar csinálhatnánk is együtt érdekelne engem is meg őt is, csak még nem jutottunk el odáig hogy meg is tegyük
2016. aug. 9. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!