Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex/leszbi lányok mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bibubi kérdése:

Biszex/leszbi lányok mit gondoltok a kíváncsi heteró lányokról?

Figyelt kérdés

Heterónak tartom magam. Még soha nem volt barátságon túli kapcsolatom lánnyal. Viszont nemrégiben elkezdett foglalkoztatni a gondolat, hogy milyen lenne egy azonos neművel ezt-azt csinálni. Mivel nem tudnék elképzelni tartós kapcsolatot lánnyal, ezért letettem arról, hogy valaha is kipróbálok bármit, mivel nem vagyok híve a pár alkalmas kapcsolatoknak. Viszont utálom ezt a tehetetlenséget. Megbeszélni sem tudom nagyon senkivel, ezért talán csak dumálni is jó lenne róla. Aztán kitudja mi alakulna ki a dologból. Valaki volt már hasonló cipőben? És mit gondolnak erről a biszex vagy leszbi lányok?

(Ui.: Bp közelben lakok..:D :P)



2016. júl. 17. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a kíváncsi heterókkal nem igen foglalkoznék, mivel lehet közben rájönnek, hogy ez nekik mégsem megy és abba kell hagyni, aztán elég gáz ez:D de egyébként én is hasonló helyzetben voltam kapcsolatot sem akartam régebben, aztán elfogadtam magam és rájöttem, hogy csak elnyomtam ezt az egészet. De ha foglalkozol a dologgal rájössz, hogy mit akarsz pontosan...:D
2016. júl. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Velem kb ugyanez a szitu;én is heterónak tartom magam,viszont pár napja én is ezen kattogok...
2016. júl. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy prostituáltat, aki bevállal lányokat is :D majd az kielégíti a kíváncsiságodat .
2016. júl. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na itt a lehetőség kérdező :D szűrd össze a levet a 2-el máris kielégültök mindketten .
2016. júl. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem erdekelnek a kivancsi hetero nők. Mindig lemondok róluk meg ha tudom is,hogy ra tudnam venni dolgokra. Olyan nő kell aki tudja mit akar,miért,es a legfontosabb kivanjon engem. Ne kozben jojjon rá,hogy huha hat nekem ez mégsem palya,aztan onnantol tok kinos az egesz. Vagy nem szol semmit,de erzodik rajta,hogy megsem akar...Pff. Rajtam ne tesztelgesse magát

Vagy biztosan akarjon engem vagy menjen a fenebe. 18/L bi

2016. júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikusként messzire kerülöm a kíváncsi, csak szexelgetős lányokat. Nagyon sokan például a pasijuk mellett mászkálnak a lányok hálószobájába, ami undorító. Na meg alapjáraton sem vagyok az alkalmi szex híve. Ettől még természetesen mindegyik lehet aranyos, de csak friend zone. :)
2016. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a cipőben járok kérdező. Bár ahogy olvasom a válaszokat csak prostinál lenne esélyem. Akkor inkább valahogy túl lendülök ezen vágyamon. Nem lesz könnyű, de jobb mint prostihoz menni.
2016. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolok semmi rosszat, szíve joga mindenkinek, hogy kivel és mit, illetve én is csak barátkozni tudnék.
2016. júl. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!