Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális nem létezik csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Progresszive001 kérdése:

Biszexuális nem létezik csak homoszexuális?

Figyelt kérdés
Ez egy paradoxon .Nem is értem mért nevezik magukat annak ha homoszexuálisok .Azon is el kell gondolkodni szabad e ezeket nőket szülni?Hiszen tudományosan igazol minden nő homoszexuális valamennyire vagy zofi. Megoldás a mesterséges méh?
2016. jún. 5. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? Hol az érvelés, az alátámasztás? Idenyögtél egy állítást, aminek semmilyen alapja nincsen. A biszexualitás egy létező dolog, azokra az emberekre vonatkozik, akik szexuális orientációjukat tekintve mindkét nemhez vonzódnak, azaz a férfiakhoz és nőkhöz is. Ha valaki homoszexuális, az csak a saját neméhez vonzódik, tehát az a lány, aki csak a lányokhoz vonzódik, az leszbikus, de ha valaki a lányokhoz és a fiúkhoz is vonzódik, az biszexuális.


A tudományos igazolásokat meg tudnád osztani velünk? Nagyon kíváncsi vagyok rá... Meg arra is, hogy miért nem tudsz értelmes mondatokat írni, egy csomó szó nincs megfelelően ragozva, és nem tudom, mit jelent a zofi kifejezés :D

2016. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyere le a szerről.
2016. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami kajak nincs veled rendben :D Homo=csak fiúk játszanak neki,bi=lány,fiú is akár. Nem volt nehéz. Csa
2016. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van olyan, hogy tényleg biszexuális, tehát mindkét nemet szereti. De van olyan is, hogy igziból buzy csk binek vallja magát.
2016. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!