Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lennék?

Figyelt kérdés
3 éve kapcsolatban vagyok egy fiúval, de a fantáziálgatásokban mindig is izgattak a nők. Kapcsolatot nem tudnék elképzelni semmiképp, inkább csak a testi dolgok érdekelnének. Most akkor mi ez? Van még valaki így ezzel, mint én? 20/L

2016. jún. 4. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha kipróbálnád egyszer egy lánnyal kiderülne, hogy valójában mit takar ez a dolog nálad.

Lehet, hogy csak azért vonz mert ez neked új lenne vagy ilyesmi.

Amíg nem próbáltad addig nem merném biztosra mondani, hogy biszex vagy.

Egyszer csókolóztam egy lánnyal de akkor sem voltam éppen józan és régebben érdekelt is a dolog.. De aztán, hogy ez megtörtén rájöttem, hogy nem vagyok se lezbi sem biszex mert amúgy többet nem tenném.

2016. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is csókolóztam már lánnyal, felelsz vagy mersz és hasonló játékok miatt. Az első fura volt, de utána még többre vágytam. Összesen 3x történt meg azóta
2016. jún. 4. 13:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem keresel valakit akivel kipróbálhatod ezeket a dolgokat?:)
2016. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy eddig még nem sikerült olyan lányt találnom ,aki benne lenne egy ilyen "próbálgatásban" :)
2016. jún. 4. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha gondolod ismerkedjünk és hátha tudok segíteni :) 22N
2016. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
én is így vagyok ezzel
2016. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!