Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez fétisnek számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez fétisnek számít?

Figyelt kérdés

Szívesen lennék lánnyal lány létemre (sajnos még nincs ilyen téren tapasztalatom) és az is tetszene, ha a lánynak pénisze lenne vagy én dughatnám meg (műtétet nem hiszem, hogy bevállalnék, szóval csak felcsatolhatóssal). Ez valamilyen fétis? Mi a neve ennek, hogy tudnék utánakeresni?

Kérlek kíméljetek az ócsárolásoktól!



2016. máj. 25. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
[link] N em tudom mi a neve, még sosem hallottam róla, de ez alapján az.
2016. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lány létemre én is belemennék sok mindenbe egy lánnyal. A felcsatolhatós-megoldás elfogadható, de nekem a műtött lányok valamiért nem jönnek be. Az, hogy érdekelnek a lányok biszexualitás vagy homoszexualitás ( attól függően, hogy mennyire érdekelnek a pasik.), de én nem hallottam még kifejezetten olyan fétisről, amikor egy átoperált nő lenne a vágyak középpontja. Szerintem ne foglalkozz vele, hogy a "szakirodalom" milyen véleménnyel van erről. Tedd amit jónak látsz, ami jól esik. Mással pedig nem kell foglalkozni. :)
2016. máj. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ezt találtam,de parafiliaként jellemzi.


Andromimezis:Férfi szerepviselkedés


amúgy a fütyis lányok nálam is okésak.

2016. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!