Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, milyen volt az eddigi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen volt az eddigi legdurvább orgazmusotok?

Figyelt kérdés

Szerintem elég sokféleképpen éljük meg a gyönyör csúcsának pillanatait. Van aki "csak" sóhajtozik, más egyre hangosabban nyögdécsel, görcsbe rándul, szinte az egész testét dobálja, talán még sikít is közben. Nálatok volt már ilyen "brutális" élmény?

És ha igen, akkor mi váltotta ki?



2016. máj. 13. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Szoktam nyögni, de ha nyilvános helyen vagyunk visszafogom magam.Ebben semmi brutális nincs.
2016. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Rám az "egyre hangosabban nyögdécselős és a végén görcsbe rándulós" leírás jellemző.

A legdurvább?

Lánnyal volt egy maratoni éjszaka, aminek a végén, az utolsó orgazmusnál mindenem elzsibbadt, nem éreztem a végtagjaimat, csak a puncim lüktetett ezerrel. :)

Pasival az volt brutál, amikor egyszer álló pózban csinálva az orgazmuskor összecsuklottam, kb. elájultam. Elég ijesztő volt. :)

22/L

2016. máj. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
#2 biszex vagy??
2016. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

#3

Igen. Azt hittem, ez a válaszból kiderül. :)

2016. máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Jogos csak biztos akartam lenni :) Am te bennel ennél abba hogy egyszerre legyél még egy másik biszex csajjal és egy sráccal?? ( Nem ajánlatként csak pusta kíváncsiságból) Sose érdekelt más az 1-1 felálláson kívűl de ez a gondolat izgat egy ideje amiatt h így mindekinek elég figyelem jutna. Pont amiatt nem akartam soha egyszerre két lánnyal mert féltem h nem jutna elég odafigylées rájuk 19F
2016. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!