Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit gondoltok, biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig csak két ember iránt voltak nagyon erős érzelmeim, az egyik férfi volt, a másik nő. A lánnyal a lelki kötődés volt nagyon erős, olyan mintha ő lett volna a lelki társam. Nem mondanám, hogy szexuálisan kívántam, ez a része nem is nagyon jutott eszembe, de az jól esett, ha megölelt, megpuszilt, hozzám ért, stb. A másik egy férfi volt, akit eleinte nem is kedveltem, de a szexuális vonzás hihetetlen volt közöttünk. Viszont vele nem éreztem olyan jól magam, mint a lánnyal, vele nem tudnék mondjuk sosem együtt élni (bár ez a nehéz természete miatt is lehet).

Egyébként egyikükkel sem jött össze sajnos semmi, ezen kívül csak férfiakkal voltam, de ők nem voltak rám ilyen hatással, mint ez a két ember.

Ezek alapján biszexuális lehetek? Össze vagyok zavarodva ezt illetően.


23/l


2016. máj. 13. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
érzelmileg nőkhöz, szexuálisan pedig a férfiakhoz vonzódsz szerintem (én is így vagyok vele) 21/L
2016. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
keress olyan pasit, akinek vannak feminin vonásai, tulajdonságai. Én pl. szívesen sütök, főzök, ha kell mosok, varrok, vasalok, és sok nőt meg pont ezzel riasztok el. Akivel meg nemrég tök jól összeismerkedtem és tök jóban is vagyok, róla meg kiderült, hogy leszbikus... Szóval lehet neked egy ilyesmi pasi kellene, mint én. Tortareceptek kommentelői között keresgélj! (mivel engem ott nem találsz meg :P )
2016. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sajnos nálam ez nem így működik, utolsó! Nekem a nagyon nőies lányok, és a nagyon férfias férfiak jönnek be. Legalábbis a nagy "szerelemeimnél" így volt. :)
2016. máj. 13. 15:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Első, remélem nincs így, mert akkor mindkét nemmel esélytelen a kapcsolat. Te hogy keresel így párt magad mellé? Fiúkkal vagy lányokkal ismerkedsz?
2016. máj. 13. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. És olyat el sem tudsz képzelni, hogy egy pasi markánsan férfias, férfiasan viselkedik, férfias az ágyban, csak épp jellemzőek rá olyan vonások, tulajdonságok, melyeket inkább vélünk feminin-nek? http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..
2016. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez nekem simán a férfias kategória.:) Miért ne végezhetné el egy férfi is a háztartási feladatokat? Azt hittem nőies külsőre gondolsz. De igazából ez nem segít a problémámon, hogy a lányokhoz tudok inkább kötődni, de a férfiakhoz is vonzódom.
2016. máj. 13. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak arra akartam kilyukadni, hogy lehet egy ilyen sráccal megvan 2 in 1... :D Lehet neked a férfiakban a soviniszta gondolkodás, esetleg az erőltetett férfiasság a zavaró, amiért nem tudtál eddig lelkileg kötődni. Amúgy szerinted férfiasan nézek ki a linkelt kérdésben lévő képen? :D
2016. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!