Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Házaspárok akik gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házaspárok akik gyakran csináljátok többesben, nálatok ez, hogy volt?

Figyelt kérdés
A férjemmel fiatal házasok vagyunk, kétszer is csináltuk hármasban de hosszabb ideje nem jön fel a téma, vagy csak érintőlegesen de én nagyon szeretném újra csinálni mert nagyon élveztük. Hogyan beszéljek vele erről, anélkül, hogy azt a látszatot kelteném, hogy Ő kevés nekem? Nagyon jó vele a szex, szeretem, soha nem csinálnék nélküle senkivel semmit, szóval nem kérek privátokat és erkölcsi leckéket sem. A tapasztalataitokra lennék kíváncsi, hogy ki, hogyan tette ezt viszonylag rendszeressé az életében.

2016. máj. 13. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hetente, amikor sikerül összehozni és van hozzá kedv. Pár csere érdekel?
2016. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk úgy évi 2-3-szor van részünk ilyenben.

Először hogy hoztátok fel egymást között a dolgot? Amikor korábban csináltátok, akkor miért nem érezte azt hogy ő kevés lenne?


Ha már volt ilyenben részetek elég könnyű dolgod van. Csak hozd fel ugyanúgy a dolgot, ahol legelőször is feljött köztetek. Ha ő is élvezte, akkor csak érvelj azzal hogy mindenki jól jár ezzel amúgy is, tehát nyugodtan csináljátok megint.


24/N, 31/F

2016. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk más a helyzet mert én 63 éves férfi vagyok nejem 55 de ő szokta felhozni a témát, eddig még jók voltak a találkozások
2016. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már csináltátok,nem valószinű hogy az jönne le hogy ő kevés lenne.


#3-as válaszoló,hasonló korúakkal vagy fiatalabbakkal szoktatok összejönni?

2016. máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi eddig csak egyszer csináltuk, de abban maradtunk, hogy ha akad megfelelő jelentkező akkor újra beszélünk róla és annak függvényében döntünk, hogy az illető megfelel-e az elvárásainknak. A kereséssel teljesen leálltunk mert kabaré volt amit az emberek a különböző társkeresőkön műveltek. Szerintem simán mondd el neki, hogy részedről lenne erre igény, biztosítsd róla, hogy nem azért mert Ő kevés, vagy mert már kevésbé találod vonzónak, hanem azért mert nagyon élvezted a korábbi alkalmat.

(27F/27L)

2016. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Synesztro ***** válasza:
100%
28/F Nálunk is volt egy hullám, mikor először elkezdtük párom 32. akkor nagyon élvezte, nálunk is a párkereséssel volt a gond, 4 et vettünk be eddig fiúból, 2 őt lányból, és mindet élveztük, de aztán sajnos bár nem volt rendszeres, nálunk is inkább az alkalom függvénye játszott, olyan helyzetbe kerültünk, hogy el kellett költöznünk 2 évre vissza a szülőkhöz gondozni őket, amíg jobb megoldás nem kínálkozik, emiatt ott semmilyen formában, még szinte a mi összebújásaink is leritkultak. Most hogy újra új lakásban a magunk urai lehetnénk, én viszonylag gyakrabban hozom fel neki a témát, de őt most egyáltalán nem érdekli. Én csak néha rákérdezek hogy mit gondol ennyi. a gond hogy csak egy illető vált be igazán neki a 4ből, a női 3 asba, meg nincs kedve beszállni, én viszont nem akarom megcsalni, szóval azzal meg én álltam le.:S Az illető, aki pedig az ágyban mellettem megfelelt az elvárásainak, talált párt, most már élettársak is lettek, mi pedig soha nem rondítanánk ebbe bele, és a lányt ismerve, a párcserés vagy egyéb más "szórakozás" is kizárt, de mi sem akarjuk. Sztem párom szeretne 3ast, csak ő is megunta a megfelelő jelölt keresgetését. Itt egy hasonló témában adott válaszom után ugyan persze mint mindenki kaptunk jó néhány privit, viszont 1: ez sajnos nálunk nem így működik, párom rettentően kényes munkakörben dolgozik, nem kicsi a tét, ha ez kiderül, épp ezért idegenekkel nem kockáztatunk, 1 kivételt tettem egy pesti sráccal, vele nagyon jóban lettünk, de nem történt semmi, mert sajnos párom érdeklődését nem keltette fel annyira hogy kockáztasson. De nektek szurkolok, mert tudom, hogy ha jól csinálják mekkora extázis élmény, és a házasság frissen tartását is kitűnően megoldja.;) Kérdezz rá, ha mást nem hát szex közben, én úgy szoktam, hogy emlékszel mikor itt és itt ezt csináltuk? Nem lenne hozzá újra kedved? Vagy valami hasonló módon.
2016. máj. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!