Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! Ti éreztétek már azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti éreztétek már azt egy fiatalabb haverotokkal kapcsolatban, hogy jó lenne vele lefekudni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 15. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
közép sulis vagyok, 10.es, a 9.esek vannak jók, már összehaverkodtam velük :D
2016. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze. 9. Osztalyba

9 honappal vagyok idősebbek

2016. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2016. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és volt hogy sikerült.
2016. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most is haverkodnék 19/f
2016. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én osztály társammal 6. Ban szerencsére találtunk óvszert szüleim BP-n ügyetintéztek. Jó nagy volt 2-3 óra szopás anál crossdresser kedés szerepcsere fú de jó volt most is szoktunk amikor szüleim vagy az övé nincs otthon akkor mindig egymásnál alszunk és pucéran vagy úgy hogy farokkal össze vagy hogy amikor nyáron f@sszal a szánka voltunk mondom nagyon jó ja és maszturbáltunk sokat és együt tusoltunk vagy kádban csók.Amikor együt ülünk órán elszoktam ejteni a cerkám és jól oda rakom a fejem a farkához vagy simi ilyesmi nagyon jóha van ilyen haverod. ;D
2016. febr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
igen és már csináltam is
2016. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
70%
Nem,mert nem vagyok meleg
2016. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem a kérdést, lenne egy srác, akivel - eddig csak fantázia szinten - kipróbálnád a szexuális együtt létet. Hát, figy. Jó lenne tudni, hogy hány évesek vagytok. Mert, ha Te 18 elmúltál, de Ő még nem, akkor keress korodhoz illőt, bizonyos buktatók végett. Ha mindketten elmúltatok 18, vagy egyikőtök se, és ha Te komolyan ki is próbálnád,

akkor keresni kell egy alkalmat rá.


Személy szerint nekem volt, még gimiben. Egy külföldi osztálykirándulás alkalmával egymás mellett aludtunk egy pár nappal fiatalabb osztálytársammal és... hát...

jó LETT volna akkor a tettek mezejére lépni! :D Sajnos nem tartjuk a kapcsolatot, de ha lenne rá alkalmam, kihasználnám a lehetőséget.

2016. febr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!