Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Emiatt lennének biszex vágyaim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt lennének biszex vágyaim és érdekelne más fiúk farka?

Figyelt kérdés
Mi általánosban vertük együtt. Az osztály fiú tagjainak nagyrésze. De úgy, hogy láttuk is kb egymásét, igaz senki nem a másikét nézte, vagy csak sunyiban. Azonban most újra izgat milyen és mekkora másoké. Pedig már 20-as éveimben vagyok. Nem izgattak a fiúk, de most pl érdekelne milyen ha kielégít egy srác. Aztán persze ha masztizok ezt gáznak tartom mikor elélveztem.
2016. febr. 14. 18:08
 1/4 anonim válasza:
100%

akkor mutasd meg :P


am ha érdekel hát próbáld ki, nem veszíthetesz vele semmit, ez csak a te dolgod. aztán ha nem tetszik nem folytatod.

az iskolás dolgonak nem hinném hogy köze lenne hozzá, inkább mindkét esetben ugyan az az ok :)

2016. febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én ugyanebben a cipőben járok.

Van kedved dumálni?

21/F

2016. febr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sose volt akivel együtt verhettem volna, de mégis nagyon érdekel milyen lehet.

22/F

2016. febr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 K.L.Kiss ***** válasza:
100%
Szerintem a fiúk túlnyomó része gondol az élete valamelyik szakaszában ilyeneket. Főleg, ha ritkán jut nőhöz.De van. aki ki is próbálja, van aki nem. Aki lazább, az legalább egyszer kipróbálja, aztán meglátja, mennyre volt jó.Mert végül is az dönti el, hogy biszex módon fog a későbbiekben élni vagy sem.
2016. febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!