Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt olyan férfi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki biszex, volt már dolga nővel és férfivel egyaránt, de mégis úgy érzi, hogy egy férfi többet tud neki adni, mint egy nő?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mik azok az indokok, ami miatt a férfi nemet választottátok?
2016. jan. 17. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Például a pasi meg tud dugni rendesen, a számba élvezhet. Oké, hogy a nőkre is fel lehet adni a felcsatolhatót, de ők nem tudnak dugni (pl. lassan csinálják, csípőből mozognak stb.). És egyáltalán örüljek, ha a nővel egyáltalán a prosztataizgatásig eljutok ujjazással, mert sokan attól is hidegrázást kapnak.
2016. jan. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. De hátha érdekel hogy miért.


1. Amúgy is főleg aktív vagyok. Nem bánom, hogy egy nő nem tud megdugni, szopatni, mert ezekre nem nagyon vágyom. Ugyanazt csinálom a férfiakkal és a nőkkel is, vagyis dugom és szopatom őket.


2. Egy férfi nem tud megajándékozni gyerekekkel. Akár hogy kefélem a seggét, élvezem tele állandóan, két férfi dugásából akkor sem lesz gyerek.


Főleg ezek miatt húzok sokkal jobban a nők felé.

2016. jan. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol én lehetek aktív, hol ő. Egy nővel nem működik ez a váltott felállás.
2016. jan. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert általában minden biszex férfi jobban hajlik a homoszex oldalra :)


Azért meg nem szabad csajjal lenni, hogy gyereked legyen, közben meg eljárj pasizni....

2016. jan. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

4: Akkor én kivétel vagyok. Milyen már férfiba szerelmesnek lenni? Meg kapcsolatban lenni eggyel? El sem bírom képzelni.


Szerinted a biszex férfiak hajlamosabbak megcsalásra ha családjuk lesz, mint a heteró férfiak?

Mindkettőnek ugyanúgy ott a kísértés, aminek ellen kell állni végig. Mindkettő ugyanúgy lemondással jár másokkal való szexről.

2016. jan. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A #4-es és #5-ös válaszadónak vannak jó felvetései.

A biszexualitás érdekes dolog, hozzá kapcsolódó munkám során rengeteg ilyen emberrel találkoztam.

Azonban nem állja meg a helyét, hogy párhuzamot vonunka hetero és bi kapcsolatbeli önmegtartóztatással.

Az igazság azt mutatja, hogy a bi férfiak 95 százaléka ahogy idősebb lesz, igen is képes lesz férfiakkal kapcsolatban lenni, pedig azelőtt jó 10-15 évvel még el sem tudták képzelni azt. A maradék 5% marad a nőknél, családnál, de boldogtalanok is, velük jobban kell foglalkoznom.

2016. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!