Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csajok! Van olyan póz vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Van olyan póz vagy maszturbálási módszer, amitől különösen nagyot tudtok élvezni?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy más lányoknál mi az abszolút nyerő, vagy pl. mi az amivel egy hosszú aktust szerettek lezárni, amikor már elég az elnyújtott élvezkedésből és egy kiadós orgazmusra vágytok. :)

21/B/L



2015. nov. 29. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mindegyiktől
2015. nov. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én masztizni inkább úgy szeretek ha ülök és látom közben a puncim. Nagyobbat élvezek így mint fekve.

21L

2015. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 Tükör előtt próbáltad már?
2015. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem próbáltam még, de nem rossz ötlet, köszi! :)

(Kettes válaszoló voltam.)

2015. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Masszírozóval. Attól nagyot tudok élvezni :D
2015. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

2,4#


Tényleg nem jutott még eszedbe? Vagy amikor igen, akkor nem volt megfelelő helyen tükör?

2015. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
zuhanyzas kozben a vizsugar
2015. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
2 vibri. Egy a puncimba, egy a csiklómra. Hmmm....
2016. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Én nagyon szeretem úgy hogy a csiklómat ( van hogy a mellemet is ) womanizerrel kényeztetem, a puncimba egy vibrátor , és plusz a popsimba , vagy csak a lyukhoz egy kis rezgő tojás ami nagyon kellemes érzés tud lennj , és így élvezek a legnagyobbat.


Szex közben is szeretek mini masszírozót a csiklomhoz tenni miközben a párom ki -be jár a puncimba, mert sokkal intenzívebb az orgazmus. Na persze közben ő a mellemet a szájával kényezteti :$

2019. nov. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!