Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi lányok/nők kik nyalnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi lányok/nők kik nyalnak jobban a fiúk, vagy a lányok?

Figyelt kérdés
Esetleg ha megtudnátok fogalmazni,hogy az is jó volna. És kort is kérnék.

2015. nov. 29. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lányok 23/l
2015. nov. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Kedves csajok! akit még én nem nyaltam ki, ne adjon elhamarkodott véleményt!
2015. nov. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Saleen ***** válasza:
83%

Szerintem ez személyfüggő.

Egy leszbi lány pl, akárhogy nyalhat egy srác, biztos, hogy nem élvezné rendesen. A bi lánynál is függ a személytől, a két ember közötti kémiától is. És persze a technikától is.

2015. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Az oké, hogy személy függő de a nők jobban tudják, hogy a nőknek mi esik jól :)
2015. dec. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Droid78 ***** válasza:
85%
Szerintem egy azonos nemű jobban tudja mi kell a partnerének. Amit ő is élvez és ahogy. Legyen az női, vagy pasi felállás. Mindenki tudja mi az amit imád, s azt adja a partnerének. Egy pasi csak sejtheti hogy egy nőt hogy lehet igazán felhúzni. De ez van csajoknál is. Egy nő nem tud annyira élvezetesen orálozni, mint egy pasi. Már ha egyàltalàn orálozik. f
2015. dec. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

szerintem meg hülye az aki azt hiszi, hogy egy azonos nemű tudja azt, hogy mi kell a másik félnek.

Ha lilát akarsz kapni, akkor ha 2x összekevered a kéket, vagy kétszer a pirosat, kapsz-e lilát ? Naugye...

A férfi egészíti ki a nőt és fordítva.

Csak az esetek többségében az illető nem találja meg a másik nemben a megfelelő párját, így mindent elrmondanak, hogy ilyen meg olyan jól csinálja a saját neme neki...

A valódi férfi-nő kapcsolatnál nincs jobb és intenzívebb sem.

2016. jan. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%

Hatos válaszolóval értek egyet.


Igaz én Heteró vagyok...el sem tudnám azt képzelni,hogy egy nő hozzámérjen vagy én hozzá..


Egy férfinak már a gondolatára is bizsergek.elképzelem ,beindítja a fantáziám,,

De ,hogy a kérdésre is válaszoljak biztos vannak ügyesebb és kevésbé ügyes nők is,,Mint ahogy férfiakra is igaz ez.. :)

Nem érdemes általánosítani :)

2016. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nincs ilyen.


Olyan van hogy pl. ez a nő jobban nyal mint az a pasi, de lehet hogy a másik pasi meg már jobban nyal mint ez a nő... egyénfüggő.


Elég sok csaj szopizott már, ami közös volt mindben hogy szinte kivétel nélkül mind azt hitte hogy jól csinálja amit csinál, mondván hogy már nem szüzek, míg az az 1 szüz, aki az volt, független hogy eleinte eléggé bénáskodott sokkal jobban "betanult" mint akik egész végig azt hitték tudják mit csinálnak, mert hogy már volt pasijuk nem is 1.


Ennek az egésznek röviden a lényege, egyénfüggő, hogy én mit szeretek. Pasis beszélgetés között azt tudom, hogy én nem szeretem ha egy nő úgy szop, mint ahogy a haverom barátnője teszi a haverommal. Ő neki meg ez jön be.


Vagyis mindketten férfiak vagyunk, ő imádja ha a csaj kezezik én meg utálom. Na most akkor hogy lehet ezek után nemre pontosan azonosítani, ha férfiról-férfia és nőről-nőre változnak az igények?

2016. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!