Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk és lányok! Miben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk és lányok! Miben más, ahogy egy sráchoz és egy lányhoz vonzódtok?

Figyelt kérdés

Haverom szerint TELJESEN más a kettő :)


Ti hogyan, milyen szavakkal írnátok le a különbséget? Más a vonzódás jellege, a szexuális fantáziák, és a szexualitás?

Ha fiú vagy, fiúkkal A, P...?

Csak az egyik nem iránt tudsz mélyebb érzelmeket táplálni?


Tudom, ezt nagyon nehéz szavakba önteni, és szubjektív is, ezért is izgalmas, mit írtok, nem kell rövidre fogni ! :)


Lehetőleg nemet, kort, és biszexualitás mértékét is írjatok! :)


30as srác, meleg (picit bi:)



#különbség #biszexualitás #vonzalom #férfi/nő különbség
2015. okt. 19. 02:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem szerelmet erezni csak pasik irant tudok:) De az elet kiszamithatatlan.. Pasikkal jobban menne szerintem a csokolozas,jobban kivanom. De csajokkal meg ki akarom probalni az ollozast es megtudni milyen nyalni es tobbszor eljuttatni az orgazmusig! :)

18/bi/L

2015. okt. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem voltam csak lannyal, de eleve minden mas szeintem! A hozzallas is...
2015. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lányba voltam szerelmes, lánnyal értem tartós kapcsolatot, viszont a fiúkat is szeretem, velük is csókolózok, és szeretem őket is kielégíteni.

Nem tudom, hogy fiúba tudnék-e szerelmes lenni, ilyen még nem volt.

40/f/bi

2015. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nos hát,fiúval:a dugás a lényeg,nem nagyon van lelkizés,meg ilyenek.Inkább haveri a viszony,nem pákapcsolati,még akkor sem ha pont az.És persze vannak határok amiket nem tudnék,akarnék fiúval csinálni.És igazán még sosem voltam szerelmes fiúba.


A lányokkal már bonyibb:velük van az igazi lángoló szerelem mindenhol,hogy lássák mi együtt vagyunk.

Velük a sokkal preverzebbb sex is mehet.Nem csak a kielégülésem fontos,hanem az övé is.Meg persze a romantika,és gyengédség.


bisex vagyok,uni passziv.30/f.

2015. okt. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nincs túl sok tapasztalatom, de voltam már szerelmes lányba, és fiúba is, és nem éreztem sok különbséget. Mondjuk alapból úgy állok a dolgokhoz, hogy számomra a nem igazán számít, hanem az adott ember. A vonzódást tekintve pedig szintén. Mind a két nemben van valami, ami képes megfogni a külsőt tekintve.


17/L

2015. okt. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam szerelmes fiúba, voltam szerelmes lányba. Teljesen ugyanazokat az érzéseket érzem mindkét nemnél. Talán annyi a különbség, hogy többet fantáziálok nőkről, mint az említett férfiakról mert alapban a női testet vonzóbbnak tartom. Az a fajta vagyok akit szó szerint nem érdekel a nem. Szóval nemtől függetlenül tudok mély érzelmeket táplálni valaki iránt. Most például egy transznemű fiúval (lányból-fiú, még nem kezdte el hormonokat, műtétet) alakulgat valami. Pánszexualitásnak hívják ezt de én biszexnek vallom magamat mert hiába mondanám valakinek hogy pánszex vagyok, azt hinné megőrültem és kitaláltam egy szót mert rengetegen nem ismerik ezt a kifejezést. :D Egyébként én lány vagyok. :)
2015. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!