Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 2 nap találkozás után lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csakegysracc18 kérdése:

2 nap találkozás után lehetek szerelmes?

Figyelt kérdés

Mármint beszélgettem egy sráccal még nyáron és mostanában 2x tudtunk találkozni és az az igazság hogy nagyon megtetszett nekem és érzek is iránta szerelmet ..de most elutazott munka miatt és így távkapcs van közöttünk és úgy érzem hogy nem tudok nélküle élni . Normális dolog ez?

18/F


2015. szept. 9. 17:13
 1/4 anonim válasza:
100%
Teljesen normális.
2015. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát normális, de szerintem ez még nem szerelem. :)
2015. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A "hiányzik",még nem biztos hogy szerelem.A "kell nekem " sem....,ahhoz egy kicsit bele kell dögleni !A szerelem jelei röviden:Hol lehet most,kivel van,gyere enni ...nincs étvágyam,tanultál már?...haggyábékén!!,mi a baj ?....semmi !,és többször szorongó sírdogálás...csak úgy....lehet hogy suliba se mész,csak arra felé....búskomorság,körömrágás ,vágyakozás ,maszti ...nincs annyi hely folytatni.
2015. szept. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ez inkább még csak rajongás.
2015. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!