Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy biszexből lehet full hetero?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszexből lehet full hetero?

Figyelt kérdés

Na szoval. Az a helyzet hogy van egy haverom aki fiu. (mellesleg én is fiu vagyok) Nemrég tudtam meg hogy elméletileg volt neki egy biszex korszaka. Nem is olyan régen. Ekkor volt az hogy egy másik haveromnak ugymond szerelmet vallott. De azt mondták hogy az csak egy átmeneti korszak volt nálla és ő valójában hetero. Erről a biszexes korszakos dologról csak én és még 2 gyerek tud(az egyik gyerektöl tudtam meg én is)

Arra lennék kíváncsi hogy lehetséges hogy egy biszex fiu csak ugy hirtelen heteróvá vállik?

En ugy tudom hogy ez már a születésünkkor eldől és nem szokott megváltozni.

Van még esély arra hogy csak tetteti hogy hetero?

Amugy egy idősek vagyunk.



2015. szept. 3. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz full hetero alatt? Azt, hogy még csak nem is gondol a fiúval való szexre? Ha igen, akkor kicsi rá az esély szerintem. Ha eddig is érdekelték a biszex dolgok, ezután hacsak gondolatban is de megmaradnak. Lehet hogy lánnyal jön össze, boldog lesz vele, de fiús gondolatok megmaradnak valószínű.
2015. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A full hetero alatt azt értem hogy csak a lánok teccenek neki.

Én úgy tudtam hogy a fiu hetero. De nemrég mondták nekem hogy volt neki egy biszex korszaka. Még a tavaly suli végén. És ekkor szerelmet is vallott egy osztálytársamnak (persze nem személyesen). Ezt az egész dolgot letagadja ő is meg a barátai is. És akárki kérdez rá ő azt mondja hogy heteró.

De akkor hogyhogy szeretett egy fiut?

2015. szept. 3. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nem dől el születéskor.

Az orientációt részben öröklött és méhen belüli környezeti hatások is befolyásolják, de csak részben.

És változhat az orientáció, főleg tizenévesen.

Egy csomó olyan vágy és kíváncsiság jön ilyenkor elő, mely később eltűnik. Logikus is: mindenki keresi a helyét a világban, azt, hogy milyen férfinek/nőnek lenni. Aztán megtalálja: ki heteróként, ki biszexként, ki melegként.

2015. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%

Tizen-éves kórban ezen a többség átesik,hogy ő most mi is hetero,bi,vagy meleg.Aztán ez kialakul annak megfelelően,hogy hogy lettünk "összerakva". Szitén a többség erről kussol,és elnyomja magában annak megfelelően,milyen közegben mozog.Van egy réteg aki kiprobál ezt azt (barátod). és van aki szarik mindenre és éli világát,fiúkkal,lányokkal.


De mivel ez egy út keresés,felfogható úgy,hogy elindult a "bi úton",de rájött,hogy az neki nem pálya így rá tért a "hetero útra".


modhatjuk úgy is,hogy:egy biszexből lehet full hetero.

2015. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
98%

Előttem válaszolóval egyet értek, hogy full hetero nem lesz. Attól, hogy össze jön egy lánnyal és tényleg boldog vele, a gondolatok még maradnak.

Fiatalként és ismerkedésekből tapasztalva, olyan nincs hogy ha valaki csinált a saját nemével valamit és utána "jajj én még is hetero vagyok"...Na ilyen nincs. Egy hetero nem fog csinálni ilyeneket.

A közegében hazudja és elnyomja. Elképzelhető hogy kezdő és még nem tisztázódott le benne hogy kicsit érdeklődik a fiúk iránt. Szerintem csak a lányok érdeklik őt jobban :)

2015. szept. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!