Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, volt már veletek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, volt már veletek hogy egy lány szex közben análisan izgatott titeket? Milyen volt?

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 12:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt egy alkalmi pasi az életemben.

Kölszönös orál volt prosztata masszázsal. Mindketten nagyon élveztünk.

Sajnos nincs az óta normális partnerem.

2015. szept. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Nekem a baarátnőm kézzel csinálja.
2016. júl. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy olyan csajom kb.8 éve,aki dugás közben amikor már közel voltam a csúcshoz,az ujjával elkezdte simogatni az ánuszom,akkorát élveztem a puncijába,hogy ő is meglepődött.Másik alkalommal szépen szopogatta a farkamat,a zacsit nyalogatta és még lejjebb ment a nyelvével egészen ánuszig.A farkamhoz már nem nyúlt,csak nyalt,nyalt és úgy élveztem el.Ez egy hihetetlen jó érzés!Másképp érzed mint normál sex közben.Ez is az erotikus zónák felfedezéséhez tartozik.Sajnos több nem történt,de szívesen kipróbálnám egy szőrtelenített farokkal :D
2017. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!