Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tudtok olyan strandot Budapest...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan strandot Budapesten ahol biszexuális vagy meleg srácok is vannak?

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Szerencsére nem.
2015. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az összes strand? Én nem csak a strandok, a városban bárhol találkozhatsz ilyen srácokkal.
2015. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikai alapon minden strandon vannak meleg/bi srácok.
2015. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A rudasban a férfi nudi napokon rengeteg van
2015. aug. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem h van kifejezetten bi strand. Én is bi hajlamokkal vok megáldva, de nem azért járok strandra mert az bi strand:D
2015. aug. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 aladar12 ***** válasza:
100%
hát egy ismerősöm mondta, hogy amikor a gyógyfürdőben dolgozott a Gellért hegynél (nem tudom melyik, nem is érdekel), óránként el kellett sétáljon a jakuzzihoz és rászólnia a melegekre, hogy nem ott kéne. mondta, hogy rengeteg van és még vele is kikezdtek.
2015. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiába van olyan strandon, ahol vannak, mert nyilván mindegyiken akadhatnak. De ha nem találkozol egyel sem, vagy ha igen úgy se fog egyikőtök se egymáshoz sem szólni, szóval ez az élőben ismerkedés nehézkes. :D
2015. aug. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!