Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Várhatok hűséget egy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várhatok hűséget egy meleg sráctól ezekután?

Figyelt kérdés
hetero voltam, haverok lettünk, kiderült ő meleg és tetszem neki, végül előtörtek belőlem is ezek a vágyak, összejártunk, végül összejött egy meleg sráccal, mondván rám nem alapozhat, mert ugyse vállalnám fel és csajoktól is tartania kell, fél év után újra összejöttünk, szerelmet vallott, hihetek neki, hogy nem hagy el újra, ha egy igazi meleggel találkozik, és nem csak pótlék vagyok?

2015. júl. 15. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kevés részlettel nem tudok véleményt mondani, mert kell ismerni a srácot is hozzá, meg hát téged is.
2015. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez az "igazi meleg"? Mitől érsz kevesebbet egy homoszexuális kapcsolatban, ha biszex/pán vagy? Hülyeség, hogyha valaki nem csak egy nem iránt vonzódik, az máris hűtlenebb fajta... Inkább ő a link, mitől lett hirtelen szerelmes beléd, ha előzőleg kijelentette, hogy erre nem képes (ez a "rád nem alapozhat" duma eléggé erre utal)? Egyetértek #1-essel, ezek alapján nem sok mindent lehet mondani. Ha mégis véleményt vársz: szerintem csak kihasznál - de ez személyes meglátás, nem biztos, hogy fedi a valóságot.
2015. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az elején ő mondta ki először hogy szeret, nem én, majd én is beleszerettem
2015. júl. 15. 21:15
 4/5 ftf1983 ***** válasza:
96%

Biztos nem véletlenül jött vissza hozzád, mert valószínűleg tényleg szeret téged.

Én megértem az ő álláspontját is. Hasonló helyzetben vagyok mondhatni. Megismertem egy bi srácot, akivel elvileg csak egy szex lett volna, aztán sok szex lett és az érzelmek is megjelentek. Én megkérdezem, hogy miként képzeli el a jövőt. Mondta, hogy feleséget, családot szeretne idővel és pasik mellett csajozni is. Számomra viszont nem pálya, hogy ha becsajozik, akkor én legyek a szerető, akinek néha jut egy-egy lopott óra, így megmaradtunk barátság extrákkal verziónál.

2015. júl. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
sokkal valószinübb,hogy te fogod kezedeményzni a szakitást,mert jön egy A nő.
2015. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!