Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Veletek volt már ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és a barátnőm nem tud elélvezni. Nyög, rángatózik, sóhajtozik, remeg mindene de nem élvez el. Vagy van olyan akinek nem különleges érzés és esetleg nem veszi észre? Mindketten kezdők vagyunk, így nem tudjuk :/

2015. jún. 22. 23:27
 1/7 RRR ***** válasza:
78%

bár hapsi vagyok lehet,de nagyon kicsi az esélye

olvassatok,nézzetek utána neten

milyen egy orgazmus

amatőr filmet keressetek inkább

2015. jún. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Hát azt érzi hogy elélvez-e vagy sem.

Az mindenkinek különleges érzés.Egy óriási megkönnyebbülés és mámor egy elhúzott.feszült periódus után.

Én is sok olyan lánnyal találkoztam aki szinte képtelen elélvezni,még egy óra nyalás/ujjazás után is...

2015. jún. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

egy nőnél álltalában 2-3féleképp lehet orgazmust elő idézni. illetve vennek valamijen izgató szerek is.

probálkozzatok biztos eredménye lesz.

1:g pont orgazmus-nyulj a puncijába,és keress egy dudort.

2: csikló orgazmus-birizgáld csiklóját.

3:hüvely orgazmus-ahoz dugni kell.

+1:nem tudom a pontos nevét,de csiklóban vérbőséget okoz...ha ráfujsz attól is orgazmusa lesz.

2015. jún. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagyok? Már csak amiatt, hogy az orgazmus tényében ne vagytok biztosak...

Maszturbáláskor el szokott menni a barátnőd? Vagy olyankor is nehezen sikerül neki?

21/L (bi)

2015. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Lehet nem tudja magát megfelelően elengedni valami miatt és ezért nem sikerül.
2015. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Masztizásnál megy neki az orgazmus?
2015. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy frigid,de lehet,hogy csak fiatalok vagytok.
2015. jún. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!