Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexség vagy heteroság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexség vagy heteroság szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha egy tinédzser lány csak a másik nemhez vonzódik,fe pl felajánlja neki egy másik (szintén tini) lány hogy tesz érte a hálószobában egyet s mást több alkalommal,a lány pedig belemegy és még élvezi is DE nem viszonoz semmit,akkor szerintetek az illető biszex vagy csak kiváncsi hetero?:)

2015. jún. 22. 00:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
hát, ha rendszeresen kinyalatod magad egy leszbivel azért az elég távol van a heterótól.
2015. jún. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanez van nálam is. Kíváncsi hetero vagy :)
2015. jún. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
igazat adok az elsőnek, ha egyszer kipróbálod az kíváncsiság, de ha többször is akkor valószínű van benned egy kis biszexuális hajlam
2015. jún. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, full hetero az nem vagy :) De nem is kell ezzel foglalkozni, csak az élvezetekkel.
2015. jún. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
1.válaszoló a másik lány nemhogy nem leszbi,hanem mégcsak biszex se
2015. jún. 22. 07:45
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
én azért nem lennék biztos abban, hogy a másik lány nem biszex
2015. jún. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
teee szegyentelen itt nyalatod magad:DD
2015. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezeket. Nem ez az egyetlen ilyen kérdés itt. Milyen könnyű a csajoknak, ezek itt nyalifalizzák egymást de még úgyis vállvonogatva mondják, hogy bizony heterok. Ha egy pasi csak annyit mond, "szerintem ez a srác jóképű", akkor máris buzeráns. :D Szép, mondhatom..

Nem hiszem, hogy hetero az a lány aki ilyet csinál. Mivel sok lány egyáltalán nem csinál semmit más lányokkal, akkor ha te hetero vagy, aki meg semmit se csinál azonos neművel az meg überhetero?

2015. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolso: velemenyem szerint a heterosagnak is vannak fokozatai,mint peldaul a biszexsegnek hogy pl egyik biszex csak szexualisan vonzodik a sajat nemehez,mig a masik 70-30%-ban reszesiti elonyben a sajat nemet mind szexualisan mind romantikus alapon.Eppen ezert szerintem egy lany ugy is lehet hetero hogy tobbszor volt szexualis elmenye lanyokkal:)
2015. jún. 22. 16:39
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kinsey-skála, tudom .. :D

Csak nekem kicsit sokszor mentegetőzésnek tűnik. Miért gáz felvállalni, hogy biszex vagy, vagy ilyesmi. Most akkor mi van? Jó abban az álomban ringatni magad hogy "hetero vagyok".. PEdig a biszexség meg a leszbikusság sem betegség.. Csak állandóan ez a görcsös megfelelés van a társadalom felé. Ha egyszer történik valami csajjal kíváncsiságból, és utána már nem. Akkor azt mondom hogy oké, kipróbálta nem tetszett neki, hetero. De ha többször történik és élvezi is, azt nem mondanám teljesen heteroszexuálisnak. Heteroromantikus biszexuálisnak inkább.

2015. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!