Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, szoktátok nézni más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szoktátok nézni más lányok melleit?

Figyelt kérdés

Milyen érzés a melletek?

Van olyan helyzet, amikor zavaró?


2015. jún. 19. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mellérzés, milyen lenne? :D
2015. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Igen, szoktam. :) Nem csak a mellüket, szerintem a nők többsége megbámulja a többi nőt és elkönyveli, hogy ez jobb ez rosszabb rajta, ez hogy néz már ki...stb. :)


A mellem pedig általában zavaró. Nem szeretem a sajátom, szerintem nem szépek. Sokszor nehéz. Rossz, mert olyan mintha le akarna szakadni a mellkasomról, húzza le a bőröm, rémes. Ráadásul beizzad alatta, utálom, hogy hozzáér a hasamhoz, nem látom tőle a puncim, mikor borotválom...és az enyém még csak nem is olyan nagy... Szóval többségében nagyon is zavaró! 25/N

2015. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
általában zavar. kisebbet szeretnék :D elég fura érzés, hogy ott lobog vmi előttem -.- de a hasam nagyobb XDDDDD yeahh :D nem érdekel másoké. csak ha ilyen "búúúúúbmegg" mérete van, akkor azért megnézem és megjegyzem, hogy biztos durva gerincfájdalmai vannak :D
2015. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem vetek másokéra egy pillantást, de nem bámulom.

Az enyémre azt mondják, hogy kicsi, de én tökéletesen meg vagyok elégedve vele. :D Látszik pólón át is, hogy van, és nem zavar a mérete semmiben.

2015. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, meg szoktam nézni másokét, főleg, ha kipakolja. :D

Én szeretem, hogy van, és hogy azért van egy mérete (de nem TÚL nagy), de van, hogy zavar. A melltartó egy idő után nyom, de ha nincs rajtam, az rosszabb, mert nem tartja a mellem semmi, nem jó érzés, ahogy mozog. Futásnál rohadt idegesítő, ahogy ugrál fel-le, hason fekvésnél is néha zavar, és ha véletlenül ütés éri, kegyetlenül fáj.

De amúgy imádom, hogy van mellem, szóval még így is megéri. :D

2015. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!