Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Legjobb barátnőmmel már 1x...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőmmel már 1x kipróbáltuk, viszont van, hogy ha egymásnál vagyunk érzem rajta, hogy akarja. Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon hülyén fogalmaztam meg a kérdést.

Szóval legjobb barátnőmmel kipróbáltuk az ujjazást,simogatást,mell fogdosást,csikló izgatást. Bár egyikünk sem ment el.Inkább játszottunk.

Beszéltünk róla,hogy ha úgy van és adott a helyzet akkor ez megtörténhet újra,csak kicsit több minden.

Eltelt azóta kb 6 hónap,hogy erről nem beszéltünk,nem csináltunk semmit,nem adtunk jeleket stb.

Viszont a napokban,megint jelen volt a leszbikus téma.Ő hozta fel.Illetve a napokban sokszor nézett rám úgy,hogy éreztem akar vmit. Ugyan ez volt mikor megtörtént kb 6 hónappal ezelőtt,ugyan ez a nézés.Majd követte a masszázs majd a játszadozás.

Viszont nem tudom merjek e lépni bármit is,mert még is csak 6 hónappal ez előtt voltak ezek,azóta meg mondom mintha semmi se történt volna.Most meg újra az a nézés,témázgatás.


Viszont egy kicsit az is vissza tart,hogy ezzel nehogy elrontsuk a barátságot.Bár ha 6 hónappal ezelőtti dolog nem tette tönkre,akkor lehet nem fogja.Csak hát benne van,hogy ha mégis.

Megbeszéltük,hogy kapcsolatot nem fogunk létesíteni csak időnként miért ne játszadozhatnánk. De mint írtam 6 hónapig nem történt semmi.


Szerintetek mi lenne a helyes? Illetve azt se tudom,hogy ha adja a jeleket mit tegyek :D


ő 22 én 23 vagyok


2015. máj. 31. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
szerintem jól fogd meg a puniját ruhán keresztül is először. utána mondja ő hogyan jó
2015. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván mindenki máshogy gondolja, sokan nem fognak velem egyet érteni. De ha engem kérdezel, én azt javaslom, hagyjátok ezt, ne csináljátok ezt egymással, ott vannak a fiúk, inkább pasizzatok!
2015. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha ugy érzed hogy adja a jelet akkor egy enyhe simizést tehetsz rajta még ha nem is intim helyen. aztán ha nem bánja nyugodtam mehettek tovább.
2015. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá. Az ilyen dolgoknak a megoldása mindig a beszélgetés. Itt mi még kevésbé tudjuk, hogy ő mire gondolhat.
2015. jún. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy beszélgetni kéne.De vhogy félek ettől :/ én sose voltam semmilyen téren sem kezdeményező. Még szimpla munkahelyi ismerkedésnél is nagyon nehezen veszem rá magam,hogy kezdeményezzek beszélgetést.Nem hogy egy ilyet.


Inkább ráutaló magatartást fogok neki mutatni ha úgy nézz mosolygok,megpróbálom megsimítani vhol.

2015. jún. 3. 10:07
 6/7 Waleria82 válasza:
74%
Kérdezz rá, és csináljátok nyugodtan , ha te is akarod.Hidd el nagyon jó lesz.
2015. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most pár napig kettesben leszünk,náluk. Csak sajnos neki megjött vmelyik nap,így meg nem hinném,hogy bármi lesz :/
2015. jún. 7. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!