Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miröl ismerhetem fel a biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miröl ismerhetem fel a biszex vagy leszbikus lányokat?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok. Ilyen lányokkal ismerkednék, mert izgat a dolog. Még sosem voltam növel, így kíváncsi vagyok milyen lehet a szex két nö között. Csak sajnos nincs a homlokukra írva :-)
2015. máj. 19. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :)
2015. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
26 vagyok
2015. máj. 19. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom de most írt ki egy tolna megyei biszex lány hogy ismerkedne.

Tini párkapcsolatok, szerelem kategóriában.


Esetleg kérdezd meg tőle.

2015. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha rövidebb kalandra vágysz csak utazz ki Bungáliába. Ott 3-4 éve még megkülönböztető jelet kellett viselni a melegeknek és a transzneműeknek.
2015. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és honnan? 1-es voltam :)
2015. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ez mondjuk engem is érdekelne, mert tök furcsa, hogy egy tv műsorban egy leszbi odamegy egy csajhoz, és ő is az. ennek mekkora a valószínűsége? nálam még egy lány sem próbálkozott be

22/L

2015. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na ja... Szerintem igazából a nagy részüket semmiről. Előbb-utóbb kiderülhet, de a biszexek nagy része nem is ismeri be.
2015. máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehet felismerni oket. De ha pl melegbarba vagy leszbikus talalkozora elmesz (pl Ösztrosokk), akkor tobb eselyed van.

Egyebkent en is hasonlo helyzetben vagyok, ha szeretnel ram irhatsz. Budapesti vagyok, 19 eves, es persze lany. :)

2015. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!