Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért olyan félősek/kamusak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan félősek/kamusak a fiatal bi/meleg fiúk, hogy egyik sem talizik?

Figyelt kérdés
Csak Budapestről beszélek.
2015. máj. 17. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert attól tartanak, hogy felültetik őket, egy lebukás pedig számukra problémák sorozatát indítaná el. Egy kém is csak azoknak beszél, akikről tudja, hogy nem dobják fel, ugyanis a kémekkel bánnak el a legkeményebben. tekintsd ezt egyfajta metaforának a melegekkel/biszexekkel kapcsolatban. Budapesten meg a többi nagyvárosban egy duplán érvényes, elvégre minél több ember van egy rakáson, annál kevésbé bíznak meg egymásban, annál nagyobb a széthúzás, ez az emberi természet része, ami érvényes melegre és heteróra egyaránt.
2015. máj. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Na de akkor előtte miért leveleznek, mi értelme van egesznek? Írogat hetekig aztán eltűnik...

És amúgy erre mi a megoldás vagy hogy lehet így partnert szerezni?

2015. máj. 17. 10:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom tul korainak tartjak es nem vagy szamukra annyira szimpatikus ilyesmi. De nem tudom milyen szandekkal levelezel veluk. En nem csak naluk tapasztalom ezt, en is igy szoktam jarni, mint te.
2015. máj. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is fiatal vagyok és én szoktam találkozgatni meleg fiúkkal :)

14/F

2015. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nemtudom én ha már levelezgetek valakivel, kölcsönösen időt áldozunk egymásra akkor már el is megyek egy találkozóra mert talán megbízom benne ennykre..az első ilyen talim után nekem sosem volt ilyen félelemérzetem ezzel kapcsolatban, igaz eddig még minden találkozómra a másik is eljött és még sosem tűntek el így előlem..
2015. máj. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lebukás, félelem, csalódás.
2015. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4-eske Te meg még túl fiatal, párdon gyerek vagy. De nagy jövő előtt álsz.
2015. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ó,a legtöbben vissza írni is csesznek...

De egyébként igen,lebukás,félelem,hogy kiderül a "kis titkuk" stb...

2015. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

És akkor megis mi a megoldás erre a problémára?

Örökre maradok magányos?

Csomó embernek van párja nem értem azoknak hogyan sikerült bepárosodni!

2015. máj. 23. 23:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbben nem 100% melegek és félnek elfogadni azt. Még akkor is ha 100% meleg és akarja a szexet, akkor is fél, mert, tudod, homoszexualitás, az bűn és titkolni kell és a többi, emiatt nem meri megtenni.

És ha elmegy akkor magának is bevallja, hogy ilyen hajlama van... Szerintem tök nehéz.

Hányszor hallod csak itt a gyakorin, hogy egy egyszerű srác teljesen beparázik, csak hogy egy lánnyal kell beszélnie, és azt még támogatják, buzdítják is!

2015. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!